کد خبر : 75680
/ 13:19
رییس شورای اسلامی شهر مشهد در مراسم آغاز به کار شهردار مطرح کرد؛

انتخاب شهردار مشهد در فرآیندی شفاف و روشن

از نظر ما شهردار مشهد باید واجد ویژگی‌های مانند بومی بودن، شناخت شهر و تجربه کار مرتبط می‌بود که تقی زاده خامسی همه این شرایط را داراست.

انتخاب شهردار مشهد در فرآیندی شفاف و روشن

رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار مشهد در فرآیندی شفاف و روشن انتخاب شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در مراسم آغاز به کار شهردار جدید مشهد بیان کرد: امیدواریم بتوانیم از این امتحان الهی سربلند بیرون آمده و شهردار مشهد نیز در این مسئولیت موفق باشند.
وی ادامه داد: مردم مشهد در 29 اردیبهشت ماه سال جاری، با حضور در پای صندوق‌های رای، هم دولت تدبیر و امید را تداوم بخشیدند و هم با رای به 15 نفر اعضا لیست امید و روی کار آوردن شورای پنجم، تغییر فضای این شهر را برگزیدند.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: بعد از انتخابات، فرآیندهای زیادی را در حوزه شناخت مسائل مدیریت شهری و انتخاب شهردار طی نمودیم و در فرآیندی شفاف، همه اعضای شورای شهر افراد مورد نظر خورد را برای تصدی این پست معرفی کردند.
حیدری با تشکر از همه کسانی که خود را در معرض آزمون انتخاب شهردار قرار دادند، افزود: بر اساس اعلام برنامه‌ها، در یک فرآیند اجماعی، شورای پنجم به قاسم تقی‌زاده خامسی رسید و وی را به عنوان شهردار مشهد برگزید.
وی تصریح کرد: از نظر ما شهردار مشهد باید واجد ویژگی‌های مانند بومی بودن، شناخت شهر و تجربه کار مرتبط می‌بود که تقی زاده خامسی همه این شرایط را داراست.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد در پایان با اشاره به الزام داشتن دوره سرپرستی در شهرداری مشهد تا زمان صدور حکم شهردار، از محمد آذری، سرپرست شهرداری مشهد که به نحو مطلوبی این دوران را مدیریت نمود، تشکر کرد. 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی