کد خبر : 75682
/ 14:55
می‌خواهیم چند ایدۀ جذاب به شما یاد بدهیم تا حسابی همسرتان را غافلگیر کنید!

بترکونید

غافلگیری، امری غیر‌منتظره است که خلاف جهت عادت‌های همیشگی است. غافلگیری‌های خوب عموماً خوشایند هستند.

بترکونید

معین اصغری- غافلگیر‌کردن طرف مقابل، روشی است که نشان می‌دهد او را دوست دارید. غافلگیر‌کردن، توجه همسرتان را برای همیشه به سوی شما جلب می‌کند. غافلگیر‌کردن، تغییر سبک است. دقت کنید که این کار همیشه هم خوشایند نیست! غافلگیری در‌صورتی موفقیت‌آمیز است که خوشایندِ طرف مقابل باشد! غافلگیری، امری غیر‌منتظره است که خلاف جهت عادت‌های همیشگی است. غافلگیری‌های خوب عموماً خوشایند هستند. یک هدیۀ غافگیرکننده علاوه‌بر ارزشمند‌بودنش، نشانۀ توجه فرد مقابل به شماست. اغلب ارزش آن هدیه به قیمتش نیست؛ ارزش آن در توجه گران‌بهایی است که در خود دارد. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه می‌توانید امشب را بترکانید!

گلی برای گل
برای همسر خود یازده شاخه گل رز قرمز و یک رز مصنوعی بخرید. رز مصنوعی را وسط گل‌های رز طبیعی جای دهید. به آن کارت تبریکی وصل کنید که روی آن مثلا نوشته شده باشد: «تا زمانی که آخرین رز پژمرده شود، دوستت خواهم داشت.». اگر خودروی شخصی دارید، دو شاخه گل تهیه کنید و آن را در قسمت‌های مختلف ماشین مثل آفتاب‌گیر و داشبورد بگذارید. اگر در طول مسیر همسرتان از آفتاب‌گیر استفاده کرد که هیچ، وگرنه یک بهانه جور کنید تا آفتاب‌گیر را باز کند و در این لحظه است که ناگهان گلی که شما جاسازی کرده‌اید، می‌افتد و همسرتان ذوق‌زده می‌شود. شما می‌توانید ضربۀ آخر را چند دقیقه بعد بزنید و از او بخواهید که مثلا ضبط را از توی داشبورد به شما بدهد. آن وقت او گل دوم را می‌بیند و یحتمل همان‌جا غش خواهد کرد!
106007.jpg

یک کانال ناقابل
بعید است که عضو تلگرام نباشید. همین الان یک ایدۀ عالی به شما معرفی می‌کنیم تا سریع دست‌به‌کار شوید. یک کانال به نام همسرتان ثبت کنید مثلا: telegram.me/maryam صفحۀ اصلی کانال را طوری طراحی کنید که در آن، یک شعر رمانتیک و یک شاخه گل رز باشد. وقتی او با اینترنت کار می‌کند، از او بخواهید تا به فلان کانال سر بزند و بعد برایش آدرس کانالی که خودتان درست کرده‌اید را بفرستید. مطمئن باشید واکنش همسرتان باورنکردنی خواهد بود. اینکه در آن کانال چه بگذارید، دیگر به خلاقیت خودتان بستگی دارد. مثلا من خودم چهار تا عکس درست کردم و روی هر عکسی نوشتم: «سلام عزیزم»، «ببخشید مزاحم شدم»، «فقط می‌خواستم بگم:»، «خیلی دوست دارم». از این کارهای ساده و دم‌دستی به‌سادگی عبور نکنید. کارهایی که نیاز به هیچ هزینه‌ای ندارد، اما می‌تواند یک دنیا رابطۀ عاشقانه شما را بهبود بخشد.

کتاب می‌خونی؟ بفرما!
خودمان هم می‌دانیم که شما خوانندگان عزیزمان کتاب نمی‌خوانید، اما این ایده برای یک‌درصد از مخاطبان ماست که شاید خدایی‌نکرده در روز چند‌دقیقه ای مرتکب کتاب‌خوانی می‌شوند و متأسفانه بر علم و دانش خود می‌افزایند! شما می‌توانید کتابی را که همسرتان درحال خواندن آن است، بردارید و در بخش‌هایی از کتاب که هنوز نخوانده است، با یک مداد ریز بعضی از حروف را خط بزنید و یا پررنگ کنید، به‌طوری‌که وقتی حروف کنار هم قرار بگیرد، یک جملۀ عاشقانه به دست بیاید. به‌عنوان مثال حروف مشخص‌شده در متن، این پیغام رمزی را بسازند: «دوستت دارم.».
حروف‌های مشخص‌شده، کنجکاوی همسر شما را بر‌می‌انگیزد و با کمی دقت جملۀ شما را خواهد خواند. وقت بگذارید تا چنین پیغامی را رمز‌گذاری کنید. البته جوری عمل کنید که همسرتان بفهمد باید حروف را کنار هم بگذارد.

به سبک تلویزیون
شاید معروف‌ترین ایده‌ای که برای یک غافلگیری به ذهن برسد، همان ایدۀ معروف فیلم‌های تلویزیون باشد. زن و شوهر بعد از یکی دو ساعت قدم‌زدن در پارک با هم وارد یک رستوران می‌شوند. یک رستوران خلوت که در آن، یک موسیقی ملایم در‌حال پخش است. یک میز را انتخاب می‌کنند و بعد‌از نشستن سفارش غذا می‌دهند. بعد‌از چند‌دقیقه پیشکار رستوران با یک کیک و هدیه‌ای ویژه سر میز می‌آید و این‌چنین آقا، خانمش را غافلگیر می‌کند. به شما پیشنهاد می‌کنم این ایدۀ جذاب را تجربه کنید. البته وقتی برای انجام این کار برنامه‌ریزی می‌کنید، اول از همه انتظارتان را به‌شدت کم کنید. آن ذوق و شوق‌های عجیب و غریب مال تلویزیون است. ریا نباشد، ما که این کار را انجام دادیم، ولی اتفاق خاصی نیفتاد! یک شادی معمولی با یک خاطرۀ خوب، دستاورد من از این غافلگیری بود.

برسد به دست خانمِ ...
به یاد دوران کودکی، یک کاغذ و چند مداد رنگی بردارید و روی آن یک تصویر بچگانه بکشید؛ یک خورشید خندان با دو دست که روی آن‌ها دو برچسب باشد که اسامی هر دوی شما روی آن‌ها نوشته شده باشد و قلبی بین آن که روی آن نوشته‌اید: «دوستت دارم». بعد یک پاکت بزرگ بردارید و روی آن، نشانی محل کار همسرتان را بنویسید و آن را به محل کار او ارسال کنید. احتمالا او نامه را در یک روز پرمشغله دریافت خواهد کرد و از اینکه این‌گونه به یادش بوده‌اید، حسابی غافلگیر خواهد شد.
ضمناً می‌توانید برای همسر خود یک آینه با دستۀ استیل که در قاب آن، محل الصاق کارت باشد بخرید و به او هدیه بدهید. روی کارت بنویسید: «شما در این آینه تصویر زیباترین زن دنیا را خواهید دید.». این کار معجزه می‌کند.

هدیه در هدیه
اگر می‌خواهید هدیه بگیرید، هدیه‌ای انتخاب کنید که مطمئن هستید طرف مقابل دوست دارد و از داشتن آن هدیه خوشحال می‌شود. بعد‌از خرید، نوبت کادوپیچ‌کردن است. برای این کار می‌توانید از چند جعبه هدیه در سایز‌های مختلف استفاده کنید و هدیه را در کوچک‌ترین جعبه بگذارید و سپس اجازه دهید خودش جعبه‌ها را یکی‌یکی باز کند تا به هدیه برسد و یا کادوی تولد را در محلی خاص قرار دهید تا به‌طور اتفاقی متوجه آن شود. اگر از هدیۀ تولد کوچک مثل زیور‌آلات، ساعت مچی و... استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را درون یکی از بادکنک‌ها قرار دهید و با آن بادکنک اتاق را تزیین کنید و در حین جشن بادکنک‌ها را بترکانید تا هدیۀ شما به‌شکل زیبایی نمایان شود. این نوع ایده‌های خلاقانه می‌تواند بهترین روش برای غافلگیری تولد باشد.

ساده مثل غذا
خانم‌های عزیز! برای غافلگیر‌کردن همسرتان باید بدانید بهترین گزینه، درست‌کردن غذای مورد‌علاقۀ اوست! دسر و پیش‌غذای اصلی و غذای مورد‌علاقۀ شوهرتان را قبل از اینکه او برسد، تهیه کنید. اگر در آشپزی‌کردن مشکل دارید، با حوصله، قبل از آمدن شوهرتان، از بهترین رستوران، غذای مورد‌علاقه‌اش را تهیه کنید. همچنین می‌توانید غذایی را تهیه کنید که شوهرتان دوست دارد، اما به‌خاطر سختی تهیۀ آن، زمان زیادی است آن را نخورده است.اگر آن‌قدر تنبل هستید که حوصلۀ انجام این کارها را ندارید، لااقل یک نوشتۀ عاشقانه توی جیب شلوارش بگذارید. برای این‌ کار فقط به یک کاغذ و یک خودکار قرمز نیاز دارید. احساس خود را به او روی کاغذ بنویسید و در جیب شلوارش بگذارید. در‌این‌صورت متوجه خواهد شد که تمام روز را به امید بازگشت او به خانه می‌گذرانید.

یک ماژیک وایت‌برد کافیه
شاید الان برایم کمی عادی شده باشد، ولی اولین باری که صبح از خواب بیدار شدم و دیدم همسرم روی آینه با یک ماژیک وایت‌برد آبی، یک جملۀ عاشقانه برایم نوشته است، کلی ذوق کردم. حتی برای خودم هم عجیب بود با اینکه یک مرد هستم، این‌قدر ذوق‌زده شوم! از این کارهای ساده تا دلتان بخواهد، می‌توانید انجام دهید؛ مثلا وقتی آقایی شب خسته و کوفته از سر کار به خانه می‌آید و می‌خواهد دوش بگیرد، سریع ماژیک جادویی را بردارید و بروید روی آینه یک جملۀ قشنگ بنویسید تا وقتی همسر دلبندتان وارد حمام شد، همۀ خستگی کار از تنش بیرون برود. تجربه نشان داده که ایدۀ ماژیک آبی را اگر هزار بار هم تکرار کنید، باز هم تازه است و کهنه نمی‌شود؛ فقط باید کمی خلاقیت به خرج دهید و با جملات قشنگ و جذاب، این ایده را سر پا نگه دارید.

ادای فراموشی
اگر زرنگ هستید، وقتی‌که از خواب بیدار می‌شود یک کلاه تولد روی سرش بگذارید و او را به‌عنوان پادشاه روز تولدش منسوب کنید. از او بخواهید یک فهرست از چیزهایی که دوست دارد و می‌خواهد در آن روز انجام دهید، بنویسد سپس آن‌ها را به بهترین شکل به انجام برسانید. اصلا به تاریخ تولد او توجه نکنید و برنامه‌ای برای بیرون‌رفتن بریزید. سپس شب، او را با یک شام فوق‌العاده غافلگیر کنید. اگر از نظر مالی مشکلی برایتان ایجاد نمی‌کند، می‌توانید دوستان صمیمی یا خانواده‌اش را نیز دعوت کنید. این ایده را می‌توانید با ایده‌های قبلی که گفته شد، ترکیب کنید و یک روز فوق‌العاده برای همسرتان رقم بزنید. سعی کنید رستورانی را انتخاب کنید که یک خاطرۀ ویژه از آن دارید، مثلا اولین رستورانی که با هم دو‌نفری بعد از عقد به آنجا رفته‌اید.

شام با شمع!
این شیوه بسیار کلاسیک و از بهترین راه‌های غافلگیری است. برای فردی که قلبتان را تسخیر کرده و می‌خواهید باقی عمر خود را در‌کنار او بگذرانید، بهترین غذا را درست کنید و در یک سفره پر از شمع به او احساسات صادقانۀ خودتان را ابراز کنید. تمام چراغ‌ها را خاموش و شمع‌ها را روشن کنید. حالا همه‌چیز برای یک خاطره‌سازی آماده است. ضمناً می‌توانید به‌دنبال تی‌شرتی باشید که روی آن مثلا نوشته شده: «عاشقتم». حتی می‌توانید به‌سادگی آن را سفارش دهید. برای مثال برای تولد روی آن نوشته شده باشد: «تولدت مبارک». آن را به تن کنید و روی آن یک ژاکت بپوشید تا اول کار به چشم نیاید. همسرتان را به یک پارک ببرید، سپس ژاکت خود را درآورید و او را با تی‌شرت خودحسابی غافلگیر کنید. غیر‌منتظره است، این‌طور نیست؟ 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی