کد خبر : 75696
/ 21:35

پیام تسلیت استاندار خراسان رضوی به مناسبت ارتحال آیت‌الله معصومی

استاندار خراسان رضوی در پیامی ارتحال مرحوم آیت الله حاج شیخ علی اصغر معصومی شاهرودی نماینده سابق خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

پیام تسلیت استاندار خراسان رضوی به مناسبت ارتحال آیت‌الله معصومی

شهرآرا آنلاین / علیرضا رشیدیان در این پیام اظهار کرد: اینجانب رحلت این عالم مجاهد را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، بیت مکرم، علما و روحانیان، عموم علاقه‌مندان و ارادتمندان به ایشان به ویژه مردم شریف استان تسلیت می گویم.

 

متن کامل پیام به شرح زیر است:

با نهایت تأسف و تأثر خبر ارتحال مرحوم آیت الله حاج شیخ علی اصغر معصومی شاهرودی (رحمه الله علیه)، عالم مجاهد، فقیه عامل و دلداده اهل البیت، و نماینده سابق خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری واصل گردید.

این عالم جلیل القدر عمر پربرکت خویش را در راه نشر معارف اهل‏ بیت‏ علیهم السلام و تدریس و تالیف و سنگر امامت جمعه و عضویت در مجلس خبرگان رهبری و نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گذراند و نقشی موثر در مبارزات انقلابی مردم علیه طاغوت و همراهی با امام راحل عظیم الشان(ره) ایفا نمود.

اینجانب رحلت این عالم مجاهد را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، بیت مکرم، علما و روحانیان، عموم علاقه‌مندان و ارادتمندان به ایشان به ویژه مردم شریف استان خراسان رضوی تسلیت و تعزیت عرض نموده و در جوار بارگاه ملکوتی امام رئوف حضرت رضا(ع) علو درجات آن مرحوم را از خداوند متعال خواهان و خواستارم.

 

منبع: ایسنا

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی