کد خبر : 75730
/ 17:51

مسئولان هیئت‌ها از شهرداری پرده‌های یکسان عزاداری دریافت کنند

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد نسبت به ارایه درخواست خود برای دریافت پرده آویزهای یکسان و یکپارچه اقدام کنند.

مسئولان هیئت‌ها از شهرداری پرده‌های یکسان عزاداری دریافت کنند

سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد از ایجاد ظرفیت‌های جدید اطلاع‌رسانی در سطح شهر مشهد ویژه ایام عزاداری ماه‌های محرم و صفر خبر داد.
به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین کشیری با بیان این مطلب در تشریح دستورالعمل‌های اطلاع‌رسانی شهرداری در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار کرد: حسب دستور شهردار مشهد و به منظور تکریم هیئت‌های مذهبی و ایجاد ظرفیت‌های جدید اطلاع‌رسانی و خدمت‌رسانی مناسب در ایام محرم و صفر، مقرر شد مجوزهای رایگان ویژه هیئت‌ها صادر شود و در هزینه چاپ بنرهای اطلاع‌رسانی در صورت رعایت دستورالعمل‌های مرتبط کمک هزینه 30 درصدی ارائه گردد.
وی در توضیح بسته تشویقی شهرداری در حوزه اطلاع‌رسانی، گفت: در راستای هماهنگی و یکپارچه‌سازی محیط شهری، چنانچه هیئت‌های مذهبی مجوزهای لازم را دریافت کرده و اطلاع‌رسانی را در قالب‌های یکپارچه با توجه به دستورالعمل‌ها انجام دهند، شهرداری آمادگی دارد 30 درصد هزینه چاپ بنر را متقبل شود ضمن اینکه مجوزهای مربوطه به صورت رایگان صادر خواهد شد.
سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد و امور فرهنگی مناطق 13گانه شهر از این خدمات بهره‌مند شده و از ظرفیت‌های جدید فراهم شده اطلاع یابند.
کشیری با اشاره به ساماندهی تبلیغات ایام ماه‌های محرم و صفر، عنوان کرد: محل‌های مشخصی برای نصب پرده‌های اطلاع‌رسانی ویژه هیئت‌های مذهبی در میادین و چهارراه‌های بزرگ و پرتردد تعیین خواهد شد که مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: هیئت‌های مذهبی می‌توانند برای دریافت مجوز نصب پرده، پارچه نوشته‌ها و بنرهای تبلیغاتی خود ویژه ایام عزاداری به سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد و امور فرهنگی مناطق ۱۳گانه شهرداری مشهد مراجعه کنند.
سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد تصریح کرد: چنانچه ابعاد و سایز بنرها مطابق با دستورالعمل‌های مورد نظر شهرداری باشد، هیئت‌ها از خدمات ویژه برخوردار خواهند شد.
کشیری با اشاره به اینکه نصب بنر و پارچه نوشته اطلاع‌رسانی در شعاع و محدوده فعالیت هیئت‌ها مجاز است، گفت: در غیر این صورت نصب بنر بر روی داربست‌هایی که توسط شهرداری به این منظور برپا شده، مجاز خواهد بود و سایر موارد جمع‌آوری خواهد شد.
وی از ایجاد ظرفیت ۲هزار پرده آویز رایگان در سطح شهر خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد به آدرس
نسبت به ارایه درخواست خود برای دریافت پرده آویزهای یکسان و یکپارچه اقدام کنند.
سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد با تاکید بر ضرورت دریافت مجوز به منظور برپایی ایستگاه‌های صلواتی، خاطر نشان کرد: باتوجه به دستورالعمل های موجود اهمیت دارد هیئت‌ها نسبت به ایمن‌سازی محیط، رعایت مسایل بهداشتی و تنظیف و رفت وروب محل ایستگاه‌های صلواتی اقدام نمایند.
کشیری در خصوص پرده‌هایی که جمع‌آوری شده گفت: این پرده نوشته‌ها به هیئت‌ها عودت داده شده تا در محل مشخص نصب و بکارگیری شوند.
وی ادامه داد: همچنین امکان استفاده از سازه‌های رولاپ نیز فراهم آمده که این امر با هماهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد مقدور خواهد بود.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی