• خانه
  • بین الملل
  • توافق هسته‌ای یکی از بدترین توافق‌هایی بوده که آمریکا در آن حضور داشته است
کد خبر : 75736
/ 19:56
ترامپ:

توافق هسته‌ای یکی از بدترین توافق‌هایی بوده که آمریکا در آن حضور داشته است

رئیس جمهوری آمریکا در نخستین سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل درمورد توافق هسته ای گفت: این بدترین و یکی از یک طرفه ترین توافقی بوده که امریکا تاکنون در ان حضور داشته است.

توافق هسته‌ای یکی از بدترین توافق‌هایی بوده که آمریکا در آن حضور داشته است

شهرآرا آنلاین / دونالد ترامپ روز سه شنبه افزود: این بدترین و یکی از یکطرفه ترین توافقی بوده که آمریکا تاکنون در آن حضور داشته است. این توافق مایه دردسر و نگرانی برای آمریکا شده است.

ترامپ خاطر نشان کرد: ما اجازه نخواهیم داد ایران سلاح هسته ای بسازد. ما نمی توانیم اجازه دهیم که ایرانی ها از توافق هسته ای به عنوان پوششی برای جنگ افراز هسته ای خود استفاده کند. 

وی توافق هسته ای را مایه دردسر و شرمساری برای امریکا اعلام کرد و افزود: ایران یک حکومت خشن و بی رحم است.

ترامپ گفت: وقت آن رسیده که جامعه جهانی با یک حکومت خطرناک دیگر هم مقابله کند. حکومت دیگری که آشکارا به کشتار جمعی اشاره می کند، شعار مرگ بر آمریکا و نابودی اسرائیل هم سر می دهد. بله حکومت ایران.

وی در ادامه مدعی شد: صادرات اصلی ایران خشونت و خونریزی است.

ترامپ گفت: ما نمی خواهیم اجازه دهیم که ایران به فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده خود در منطقه ادامه دهد.

رئیس جمهوری امریکا تصریح کرد: زمان آن فرا رسیده که کل جهان به ما در درخواست برای پایان دادن حرکت ایران در مسیر مرگ و نابودی بپیوندد.

رئیس جمهوری امریکا در ادامه این سخنرانی عنوان کرد: زمان آن رسیده است که ایران تمامی شهروندان امریکایی را که ناعادلانه زندانی کرده، آزاد کند.

وی افزود: دولت ایران باید به حمایت از تروریستها پایان دهد، به نفع مردمش فعالیت کند و همچنین به استقلال و تمامیت ارضی همسایگانش احترام بگذارد.

 

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی