کد خبر : 75740
/ 20:45

ظلم فیفا در حق طارمی

مهدی محمدی- دولت روحانی که از ابتدای کارش تاکنون، چپ و راست از فرصت‌سوزی‌های دولت گذشته یاد می‌کند، خود نیز یک فرصت گران‌بها را از دست داد.

ظلم فیفا در حق طارمی

مدتی است که پروازها به مقصد ایالت فلوریدا، تحت‌تأثیر طوفان ایرما، 99درصد تخفیف داشته‌اند. آقای روحانی و همراهانشان باید از این فرصت استفاده می‌کردند و به‌جای نیویورک، راهی
 فلوریدا می‌شدند و از آنجا هم سوار ماشین‌های خطی می‌شدند، می‌رفتند نیویورک. واقعاً چرا این کار را نکردند؟ اصلا معلوم هست مشاوران اقتصادی رئیس‌جمهور چه‌کار می‌کنند؟

آنچه یافت می‌ نشود، آنم آرزوست
زمانی که سونامی ژاپن رخ داد، موتورسیکلت یک ژاپنی در جریان سونامی به سواحل کانادا رسید که پس از بررسی، صاحب موتور پیدا شد و موتور را تحویل گرفت.
این بدان معناست که ممکن است دکل نفتی گم‌شده هم در سواحل چابهار یا بندرعباس پیدا شود. وقتی موتور به آن کوچکی پیدا شد، دکل به این‌  عظمت پیدا نمی‌شود؟

عملیات تروریستی
یکی از مسئولان از کشف 60تُن رب در سردخانه‌های یک کارخانۀ معتبر رب خبر داد که بلافاصله به کارخانۀ کمپوست، منتقل و در آنجا معدوم شد.
ما نمی‌خواهیم توی دلتان را خالی کنیم، ولی به‌نظر شما آیا بقیۀ رب‌های موجود در بازار، سالم است؟ با توجه به اینکه هر قوطی رب 800گرم وزن دارد، آیا می‌دانید 60هزار تن، 75هزار قوطی رب می‌شود و ممکن بود 75هزار مشهدی از این رب استفاده کنند؟ چرا نمی‌گذارید با خیال راحت ماکارونی بخوریم؟ اصلا کدام گروه تروریستی می‌تواند عین آب خوردن، جان 75هزار آدم را به خطر بیندازد؟

اگه بری، جات خالیه
هیئت‌مدیرۀ استقلال همچنان به علی منصوریان فرصت می‌دهد که روی نیمکت بنشیند. دادن فرصت‌های دوباره به مربیان فوتبال در سطح اول فوتبال دنیا چیز جدیدی نیست؛ مثلا در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی در سال 1998 هم مالدیو هفده‌گل از ایران خورد، ولی مربی برکنار نشد و آن‌ها توانستند در بازی برگشت فقط نُه‌تا گل بخورند. ما نمی‌خواهیم جای منصوریان خالی شود، فقط می‌خواستیم ببینیم به نظر شما، آیا او می‌تواند سال آینده استقلال را از  لیگ یک به لیگ برتر بیاورد؟

ظلم فیفا در حق طارمی
106090.jpg
رسانه‌های ورزشی کشورمان از اقداماتAFC  انتقاد کردند. آن‌ها نوشتند که بازی نمایندگان ایران و عربستان، با قضاوت داوران عرب انجام خواهد شد؛ البته به‌نظر کارشناسان ستون سرسره،
 نه‌تنها کنفدراسیون فوتبال آسیا بلکه حتی خود فیفا هم قوانینی وضع کرده است که با منافع
 پرسپولیس، نمایندۀ کشورمان، در تضاد است؛ مثلا طبق قوانین فیفا، طول دروازه باید  732سانتی‌متر و عرض آن 244سانتی‌متر باشد،
درصورتی‌که اگر طول دروازه 10متر و ارتفاع آن هم 5متر بود، مهاجمان پرسپولیس مخصوصاً مهدی طارمی آمار گل‌زنی خیلی بهتری داشتند.

لطفاً فیلترکنید!
یکی از مسئولان گفت: «افزایش قتل‌های فجیع امسال از آثار فضای مجازی است.». ما تا حالا فکر می‌کردیم فضای مجازی فقط سبب می‌شود خانم‌ها یادشان برود زیر گاز را کم کنند و بیشترین اثر منفی آن، همین بوی سوختگی است که توی آپارتمان‌ها راه افتاده است. حالا که فهمیدیم فضای مجازی خیلی خطرناک است، آمادگی شنیدن فیلترینگ بقیۀ شبکه‌های اجتماعی را هم داریم. ما خیلی دوست داریم زنده بمانیم، لطفاً فیلتر
 کنید.

به جان خودم اگه بذاریم شما حساب کنید!
روزنامۀ جوان نوشت: «هزینۀ حذف برچسب قیمت‌ها را  مردم می‌پردازند.».
پس چی؟ فکر کردید وقتی ما مردم هستیم، می‌گذاریم مسئولان حساب کنند. به جان خودم اگر بگذاریم. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی