کد خبر : 75787
/ 08:28
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی:

تکمیل مسکن مهر خراسان رضوی مرهون نگاه ویژه "استاندار" بود

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: تکمیل و تحویل بخش عمده مسکن مهر خراسان رضوی مرهون نگاه ویژه استاندار است.

تکمیل مسکن مهر خراسان رضوی مرهون نگاه ویژه

محمدرضا اخوان عبداللهیان اظهار داشت: با اهتمام شخص استاندار خراسان رضوی توانستیم در جلب اعتبارات ملی و استانی خود به ویژه در حوزه مشارکتی و استفاده از ظرفیت خیران و شهرداری‌ها بسیار موفق عمل کرده و در واقع این وضعیت را مدیون زحمات شخص استاندار خراسان رضوی و معاونان وی بودیم.

وی ادامه داد: با پیگیری‌هایی که ایشان داشتند توانستیم در حوزه‌های ملی و استانی رکوردی را نسبت به دوره‌های گذشته حتی با وجود انقباضات بودجه‌ای که سابق بر این مانند هم اکنون وجود نداشت ثبت کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با بیان اینکه استاندار خراسان رضوی مدیری بسیار توانمند، بااخلاق، متعهد و متخصص است، تصریح کرد: با وجود این ویژگی‌ها هر مدیری با ایشان کار می‌کند انگیزه و تلاش مضاعفی برای کار کردن پیدا کرده و سازمان راه و شهرسازی نیز مانند سایر ادارات از این قاعده مستثنی نبوده و سعی کرده‌ایم در حوزه‌های مربوط به خود عملکرد مناسبی داشته باشیم. 

اخوان عبداللهیان با اشاره به اقدامات انجام شده در خراسان رضوی در طول دوره استانداری علیرضا رشیدیان در حوزه راه و شهرسازی، تصریح کرد: در همین دوره 4 ساله 60 هزار واحد مسکن مهر از مجموع 102 هزار واحد در نظر گرفته شده در خراسان رضوی در همین دولت تحویل داده شد که حدود 20 هزار واحد از آن تحویل قبل از آغاز فعالیت استاندار فعلی ساخته شده بود و البته این مهم با اهتمام شخص استاندار عملی شد.

وی بیان کرد: همچنین در حوزه صندوق مسکن یکم جلسات متعددی با بانک مسکن داشتیم و ساخت هزار مسکن ارزان قیمت به جد توسط استاندار خراسان رضوی پیگیری شد که همه این موارد در کنار هم نوید رونقی مناسب در حوزه مسکن در خراسان رضوی را در طول ماه‌های آینده می‌دهد. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی