کد خبر : 75790
/ 09:32
سردبیر روزنامه صبح امروز:

ثابت کردیم که مشهد می‌تواند روزنامه خصوصی داشته باشد

سردبیر روزنامه صبح امروز گفت: ثابت کردیم که مشهد هم می‌تواند روزنامه خصوصی داشته باشد.

ثابت کردیم که مشهد می‌تواند روزنامه خصوصی داشته باشد

مجید خرمی که شامگاه گذشته در آیین رونمایی از لوگوی روزنامه صبح امروز سخن می‌گفت در ادامه اظهار کرد: روزی که ما کار مجموعه اتفاقیه سابق و صبح امروز فعلی را آغاز کردیم بسیاری به من می‌گفتند که امکان ندارد که روزنامه خصوصی بتواند در مشهد موفق باشد و تنها روزنامه‌های دولتی در مشهد دوام می‌آورند.

وی اضافه کرد: ما تیمی را متشکل از جوانان مشهدی دور هم جمع کردیم که بسیاری از آن‌ها تجربه روزنامه‌نگاری نداشتند و ما از نظر مالی بسیار در مشکل بودیم.

جانشین مدیرمسئول روزنامه صبح امروز با بیان اینکه رقم بسیار کمی به دبیران و مسئولان صفحات روزنامه ما اختصاص پیدا می‌کند، گفت: دوستان ما با قلب وعشق خودشان این روزنامه را منتشر می‌کنند و شرافتشان را حتی برای میلیون‌ها تومان معاوضه نکردند.

خرمی اظهار کرد: همکاران ما ایام سختی را پشت سر گذاشتند و روزنامه ما اتفاقیه در این ایام سرپا ماند و امروز با اسمی جدید یعنی صبح امروز در این عرصه به کار خود ادامه می‌دهد.

وی ادامه داد: نسل آینده روزنامه‌نگاری خراسان در این روزنامه تشکیل شده است و من مطمئنم که در آینده اتفاقات بزرگی در این روزنامه رخ خواهد داد.

سردبیر روزنامه صبح امروز تصریح کرد: روزنامه ما در حال رسیدن به سوددهی است و این اتفاقی است که نسل جوان در این شهر رقم زدند و قبلا سابقه نداشته است.

خرمی خاطرنشان کرد: همکاران ما روزنامه مردم مشهد را همچنان منتشر خواهند کرد و به کار خود با قدرت ادامه خواهند داد.

در ادامه این نشست حبیب یزدان‌پناه، مدیرمسئول روزنامه صبح امروز طی سخنانی گفت: اگر مطبوعات را رکن چهارم دموکراسی می‌دانیم باید ارکان دیگر هم به وظایف خود عمل کنند تا این رکن هم قوی و با قدرت به کار خود ادامه دهد و درست‌تر عمل کند.

وی تصریح کرد: مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام است اما نتوانسته آنگونه که شایسته است کار خود را به سرانجام برساند و ما شاید از نظر آماری وضعیت خوبی داشته باشیم اما از نظر کیفی هنوز جای کار زیادی داریم.

یزدان‌پناه خاطرنشان کرد: باید کاری کنیم که زمینه برای رشد امثال صبح امروز در این شهر فراهم شود و جسارت قلم بیشتری به جوانان و روزنامه‌نگاران خودمان بدهیم تا آن‌ها بتوانند بهتر و بیشتر به رسالت خود عمل کنند.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی