کد خبر : 75793
/ 09:35
رئیس شورای شهر مشهد:

شورای پنجم از رسانه‌های شهر حمایت خواهد کرد

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای پنجم از همه رسانه‌های شهر حمایت خواهد کرد.

شورای پنجم از رسانه‌های شهر حمایت خواهد کرد

محمدرضا حیدری که شامگاه گذشته در آیین رونمایی از لوگوی روزنامه صبح امروز امروز سخن می‌گفت در ادامه اظهار کرد: یکی از عناصر روشن فرهنگ رضوی در حوزه رواداری مذهبی، ایجاد فضای گفت‌وگو و تعامل است که نیاز امروز شهر ماست و ما باید بدانیم که در حوزه گفت‌وگو و آزاداندیشی نیاز به فعالیت گسترده داریم.

وی تصریح کرد: برای تعامل و هم‌افزایی در شهرمان نیاز به رسانه‌های خوب مانند صبح امروز داریم، کاری که بسیار دارای ارزش و اهمیت است و ما باید آن را به صورت جدی پیگیری کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: ما در تحریریه اتفاقیه حضور پیدا کردیم، عشق و شور و نشاطی را دیدیم که در مجموعه‌های بزرگ دیده نمی‌شود، کار بسیار مهمی که باید آن راقدر بدانیم و تقویت کنیم. 

در ادامه این نشست معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی طی سخنانی گفت: در دیداری که با شهردار جدید داشتم این صحبت را مطرح کردم که مشهد شهری ملی است، اما بعد دیدم مشهد شهری بین‌المللی و منشاء تولید فضیلت و نابودی رذیلت است. 

سیدجواد حسینی عنوان کرد: مشهد باید آماده فراهم کردن زیرساخت‌های بین‌المللی خود باشد و یکی از پرنفوذترین مولفه‌های یک شهر بین‌المللی شفافیت شهری است که لازمه آن وجود رسانه‌های قوی و مستقل است.

وی اضافه کرد: بزرگترین مولفه یک رسانه این است که بتواند نقش یک نورافکن را ایفا کند و ما باید بدانیم که این کار زمانی اتفاق می‌افتد که شهر گوش قوی داشته باشد و در کنار آن هوش قوی نیز لازم است که این مساله در روزنامه اتفاقیه و صبح امروز رخ داد و ما باید قدر این موضوع را بدانیم.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی