• خانه
  • خراسان رضوی
  • بهترین تعریف از شهردار مشهد عملکرد وی است/ آستان قدس رضوی در خدمت شهرداری است
کد خبر : 75796
/ 13:02
قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی در مراسم معارفه شهردار مشهد:

بهترین تعریف از شهردار مشهد عملکرد وی است/ آستان قدس رضوی در خدمت شهرداری است

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه بهترین تعریف از شهردار مشهد، عملکرد وی است، گفت: آستان قدس رضوی در خدمت شهرداری مشهد و سایر دستگاه‌های خدماتی در راستای خدمت به زائران و مردم شهر مشهد است.

بهترین تعریف از شهردار مشهد عملکرد وی است/ آستان قدس رضوی در خدمت شهرداری است

به گزارش شهرآراآنلاین، مرتضی بختیاری لحظاتی قبل در آیین معرفی شهردار جدید و تودیع شهردار پیشین که در ساختمان سپید مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در سنگرهایی که خدمت می‌کنیم اگر جز خدمت کردن به مردم چیزی دیگری را در نظر داشته باشیم، شکست‌خورده‌ایم و این یک باور قرآنی بوده و این مهم در بیانات ائمه معصومین (ع)، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز تاکید شده است.
وی افزود: در هر سنگری هستیم باید آن‌چنان خدمت کنیم که خدمت گیرندگان به یاد ما باشد و بعد از آن مسئولیت نیز پشیمان نشویم که چرا خدمت بیشتری به مردم ارائه ندادیم.
بختیاری با تقدیر از خدمات شهردار پیشین مشهد گفت: من به سید صولت مرتضوی شهردار مشهد و همچنین شورای چهارم خسته نباشید می‌گویم و قطعاً ثواب این خدمت را از امام رضا (ع) خواهید گرفت و درواقع خدمات شما در طی این 4 سال در مشهد خواهد ماند.
قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: بنده جناب تقی زاده خامسی را 30 سال است که می‌شناسم و عملکرد ایشان در طی این سال‌ها بهترین تعریف از وی است و درواقع تقی زاده خامسی فردی با انگیزه، با مصمم بوده و به‌هیچ‌وجه سیاسی کار نبوده و درواقع خدمت را پیشه خود ساخته است.
وی خطاب به شهردار مشهد گفت: مشهدی شهری بین‌المللی است و با همه مراکز استان‌ها متفاوت است زیرا این شهر تنها در سال گذشته شاهد حضور بیش از 28.5 میلیون زائر بوده و در سال 1400 بیش از 40 میلیون زائر در این شهر حضور خواهند داشت که این خود نشان از جایگاه این شهر است.
بختیاری با بیان اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز خدمات گسترده‌ای از سوی آستان قدس رضوی ارائه‌شده، اظهار کرد: با تأکید حجت‌الاسلام رئیسی، آستان قدس رضوی در خدمت شهرداری مشهد و سایر دستگاه‌های خدماتی است که می‌خواهند به زائران و مردم شهر مشهد خدمت کنند.
وی در پایان یادآور شد: در مشهد کارهای زیادی انجام‌شده و اما قطعاً در آینده نیز نیاز فعالیت است و در واقع مردم مشهد امروز نیازمند خدمت هستند و همه باید در کنار زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی شاهد توسعه خدمت باشیم. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی