کد خبر : 75898
/ 10:34

عضو شورای شهر مشهد: شهدا و جانبازان متعلق به یک جریان سیاسی نیستند

رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد گفت : دفاع مقدس متعلق به همه است و همگان باید از این گنجینه برخوردار باشند. شهدا و جانبازان صرفا متعلق به یک جریان سیاسی نیستند.

عضو شورای شهر مشهد: شهدا و جانبازان متعلق به یک جریان سیاسی نیستند

محمدحسین ودیعی روز دوشنبه در نطق پیش از دستور نشست شورای اسلامی شهر مشهد افزود: هیچ شهیدی برای منافع جناح خاص به میدان نرفته و فضای جنگ نباید تحریف شود. هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری جانفشانی مردانی که دل در گرو انقلاب اسلامی و امام راحل داشتند. 

وی ادامه داد: دفاع مقدس هیچگاه کهنه نمی شود ولی باید مفاهیم جدیدی را برای همزبانی با نسل جدید مطرح و این فرهنگ را منتقل کنیم. همبستگی اجتماعی لازمه جامعه پویا و زنده است. دفاع مقدس به ما آموخت که باید برای حراست از عقیده، آزادی و وطن جان داد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هم اینک اقتصاد ما را از هم دور کرده، زمان آن است تا فعالیت اقتصادی را بازتعریف کنیم. برای همبستگی ملی به اقتصاد ملی نیازمندیم و باید با روحیه ایثارگری و حمایت از تولید ملی در راستای شکوفایی اقتصادی تلاش کرد.

وی افزود: بخشی از منازعات اجتماعی نتیجه ولنگاریهای اقتصادی است لذا این فعالیتها را باید طوری بازطراحی کنیم که افراد جامعه دیگران را رقیب خود ندانند.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی