کد خبر : 75899
/ 10:49
دبیر هیئت اسکواش خراسان‌رضوی:

۴ دوره مسابقات رنکینگ اسکواش تا پایان امسال در مشهد برگزار می‌شود

دبیر هیئت اسکواش خراسان‌رضوی گفت: تا پایان سال ۹۶ چهار دوره رنکینگ که در هر فصل دو دوره، یکی برای آقایان و دیگر برای بانوان است را برگزار می‌کنیم.

۴ دوره مسابقات رنکینگ اسکواش تا پایان امسال در مشهد برگزار می‌شود

ایمان نصیرزاده اظهار داشت: اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی حمایت خوبی از این رشته انجام داده و قرار بر این شده است برای اجاره سالن به هیئت اسکواش کمک کنند.

وی با بیان این که 5 کورت استاندارد (زمین اسکواش) در مشهد فعالیت دارند، تصریح کرد: در سال جاری برای نخستین‌بار لیگ استانی اسکواش آقایان را در مشهد برگزار خواهیم کرد و برای مربیان استان یک دوره مربیگری درجه یک برگزار خواهیم کرد.

دبیر هیئت اسکواش خراسان‌رضوی گفت: با توجه به بازگشایی مدارس برنامه‌های استعدادیابی را در مدارس داریم و یا دوره کلاس کمک مربیگری برای معلمان ورزشی در آموزش و پرورش برگزار خواهیم کرد.

نصیرزاده با بیان این که مسابقات قهرمانی آقایان در رده سنی بیشتر از 30 سال را در مشهد برگزار خواهیم کرد، بیان کرد: تا پایان سال 96 چهار دوره رنکینگ که در هر فصل دو دوره، یکی برای آقایان و دیگر برای بانوان است را برگزار می‌کنیم.

وی احداث سالن اسکواش در مشهد نیازمند 900 میلیون تومان بودجه است، خاطرنشان کرد: در هفته آینده بازدیدی از هیئت اسکواش در شهرستان نیشابور داریم که رئیس اداره این شهرستان ایجاد یک سالن اسکواش را قول داده است.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی