کد خبر : 75909
/ 20:01
روز سه شنبه ۴ مهر؛

پیکر «شهید حججی» در مشهد تشییع می‌شود

پیکر شهید حججی فردا سه شنبه ساعت ۱۴ وارد مشهد شده و بعد از آن برای طواف به حرم مطهر رضوی منتقل می شود.

پیکر «شهید حججی» در مشهد تشییع می‌شود

شهرآرا آنلاین / پیکر شهید محسن حججی فردا سه‌شنبه ساعت ۱۴ وارد مشهد شده و بعدازآن برای طواف به حرم مطهر رضوی منتقل و تشییع می‌شود. 

طبق اعلام آستان قدس رضوی ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه ویژه‌برنامه وداع با پیکر مطهر شهید محسن حججی با حضور خیل عظیمی از زائران و مجاوران در صحن انقلاب حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار خواهد شد. 

همچنین در این برنامه حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و امیر عارف و احمد واعظی به مدیحه‌سرایی و روضه‌خوانی می‌پردازند. 

طبق این اطلاعیه پس از برنامه وداع، پیکر شهید حججی به روضه منوره انتقال داده می‌شود تا به دور ضریح ثامن‌الائمه(ع) طواف داده شود.

 

معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع):

شهید محسن حججی از بزرگترین رویش‌های انقلاب است

محمد حسین‌زاده عصر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در خصوص تشریح برنامه‌های تشییع شهید حججی در مشهد برگزار شد اظهار کرد: ورود این شهید به مشهد توفیق بزرگی است که نصیب مردم شده و امواجی از احساسات و علاقه و عشق مردم به قهرمان‌های ملی همیشه وجود دارد. 

وی با اشاره به مراسم وداع با پیکر شهید افزود: این مراسم سه شنبه ساعت ۱۶ درصحن انقلاب حرم مطهر توسط سپاه و آستان قدس رضوی برگزار می‌شود. 

معاون فرهنگی سپاه امام رضا (ع) ادامه داد: سخنرانی آیت الله رئیسی در این مراسم قطعی شده است و سخنرانی و مداحی به نماز مغرب ختم خواهد شد. همچنین در ادامه چهارشنبه تشییع پیکر شهید در تهران و اصفهان برگزار می‌شود. 

وی با تاکید به اینکه علاقه شهید به امام رئوف موجب شد که تلاش کنیم پیکر ایشان حتما به مشهد بیاید گفت: شهید محسن حججی از بزرگترین رویش‌های انقلاب است که ایستادگی و صلابت او برای مردم قابل احترام و با ارزش است.

 

منبع: مهر

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی