کد خبر : 76003
/ 14:06
در دیدار اعضای شورای اسلامی‌شهر مشهد مقدس با فرمانده «سپاه امام رضا (ع)» تأکید شد؛

فعالیت‌های مشترک سپاه و شورای شهر برای رضایتمندی بیشتر مردم

گروه خبر- اعضای شورای شهر مشهد با فرمانده «سپاه امام رضا (ع)» دیدار و گفتگو کردند.

فعالیت‌های مشترک سپاه و شورای شهر برای رضایتمندی بیشتر مردم

به‌گزارش شهرآرا، رئیس شورای اسلامی‌ شهر مشهد در ابتدای این جلسه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای هشت سال دفاع مقدس و تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع)، اظهار داشت: «در انتخابات ٢٩ اردیبهشت‌ماه توفیقی حاصل شد که مردم بار مسئولیت مدیریت شهر را به ما سپردند.».
محمدرضا حیدری با بیان اینکه «از تلاش‌های سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین برای تأمین امنیت و زحماتی که در عرصه‌های مختلف کشیدند تشکر و قدردانی می‌نماییم.» گفت: «تلاش‌های وافری در مرزهای شرق کشور برای تأمین امنیت استان در سال‌های مختلف صورت گرفته که مدیون نیروهای سپاه هستیم.».حیدری افزود: «در فضای مدیریتی شهر مشهد، با‌توجه‌به اهمیت شهر در سطح ملی، ظرفیت‌ها و امکانات را باید در‌راستای افزایش کار‌آمدی در‌کنار یکدیگر قرار دهیم.».
وی مشارکت و رضایتمندی مردم را مهم‌ترین پارامتر مدنظر شورای پنجم دانست و خاطرنشان کرد: «مشارکت و رضایت شهروندان از کارآمدی بسیار بالایی برخوردار است.».
حمیدرضا موحدی‌زاده، نایب‌رئیس شورای اسلامی‌ شهر مشهد مقدس، با بیان اینکه ترکیب شورای پنجم از نظر سابقه و مدیریت در دوران انقلاب و جنگ قابل‌توجه است و همۀ اعضا دل در‌گرو این کشور و انقلاب و نظام دارند اظهار داشت: «اگر بتوانیم رضایت مردم را به‌دنبال خود داشته باشیم، مشکلات یکی پس از دیگری حل خواهند شد.».
وی افزود: «ارادۀ ما در شورای پنجم بر‌پایۀ مدیریت مناسب‌تر شهر مشهد نسبت‌به گذشته است. در‌این‌زمینه انتظار داریم که سپاه و بسیج نیز شورا را حمایت کنند و همکاری و تعامل صورت گیرد. این تعامل در بخش مناطق محروم شهر و سازندگی و قطار شهری می‌تواند تأثیرگذار باشد.».
احمد نوروزی، رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد، نیز در این جلسه گفت: «شورای شهر باید با اقدامات خود کارآمدی نظام را اثبات کند و با تعامل و همکاری با دستگاه‌های ذی‌ربط در زمینه‌های مختلف مسائل و مشکلات را حل کند.».
در ادامۀ این جلسه شهناز رمارم، ضمن گرامیداشت هفتۀ «دفاع مقدس» و زنده‌نگه‌داشتن یاد شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: «برای ارتقای آرمان‌ها و اهداف نظام جمهوری اسلامی‌ همۀ دستگاه‌ها باید کمک کنند و تعامل و همکاری داشته باشند.».
امیر شهلا، دیگرعضو شورای شهر، در این جلسه از زحمات سپاه پاسداران که در تابستان امسال برای مناطق محروم و نوسازی و ترمیم مدارس در این مناطق صورت گرفته و نیز توزیع لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان تشکر کرد.
سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده «سپاه امام رضا (ع)»، نیز در این جلسه گفت: «ظرفیت مردمی‌ بسیج در مشهد ظرفیت خوبی است که در بخش‌های مختلفی، ازجمله بسیج سازندگی و ...، فعالیت دارد و باید در حیطۀ مرتبط با شورا قرار گیرد و ما در‌این‌زمینه آمادگی کامل داریم.». 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی