کد خبر : 76200
/ 19:50
فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبر داد؛

دستگیری سارق حرفه ای با ۱۳۵ فقره سرقت در مشهد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری سارق فراری با ۱۳۵ فقره سرقت خیابانی در مشهد خبرداد.

دستگیری سارق حرفه ای با ۱۳۵ فقره سرقت در مشهد

شهرآرا آنلاین / سردار قادر کریمی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: وقوع سرقت‌های سریالی کیف قاپی، گوشی قاپی و زورگیری در اطراف مجتمع های بزرگ تجاری سپاد مشهد باعث شد تا پرونده ویژه ای برای بررسی موضوع تشکیل شود.

وی افزود: تیم های دایره تجسس کلانتری سپاد مشهد با انجام اقدامات اطلاعاتی به سرنخ هایی دست یافتند که منجر به چهره زنی عامل این سرقت‌ها شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: بررسی‌های اولیه با توجه به شناسایی متهم نشان می‌داد، مأموران کلانتری سپاد این فرد را چندی قبل در حال ارتکاب جرم دستگیر و او به ۳۵ فقره سرقت اعتراف کرده است و تحقیقات بعدی حاکی از آن بود که متهم پس از تحمل حبس به مرخصی آمده و فراری شده است.

وی گفت: مأموران دایره تجسس کلانتری سپاد مشهد با رد زنی های گسترده و کنترل و مراقبت‌های نامحسوس و در عملیاتی هماهنگ با عوامل بسیج توانستند متهم را دستگیر کنند.

کریمی خاطرنشان کرد: متهم تاکنون به ۱۰۰ فقره سرقت های گوشی قاپی، کیف قاپی و زورگیری در اطراف مجتمع های تجاری منطقه سپاد مشهد اعتراف کرده و تحقیقات از وی برای کشف دیگر اقدام های مجرمانه اش ادامه دارد.

کریمی با اشاره به تقویت طرح‌ها ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با سرقت ها در هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: مردم به منظور برای پیشگیری آگاهانه از وقوع چنین سرقت‌هایی به توصیه های مراقبتی و بازدارنده از سرقت پلیس توجه داشته باشند.

 

منبع: مهر

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی