کد خبر : 76219
/ 10:20
استعفای مربی پدیده

تقوی: به دلیل عدم پایبندی به قول‌ و قرارها نمی‌توانم بمانم

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان در تصمیمی که قابل پیش‌بینی بود، از ادامه همکاری با این باشگاه لیگ برتری استعفا کرد و گفت: به دلیل عدم پایبندی به قول‌ و قرارها نمی‌توانم بمانم.

تقوی: به دلیل عدم پایبندی به قول‌ و قرارها نمی‌توانم بمانم

محمد تقوی دستیار محمدرضا مهاجری سرمربی تیم پدیده، بعد از گذشت هشت هفته از شروع مسابقات لیگ برتر و به دلیل اختلاف با سرمربی این تیم از سمت خود استعفا داد.

تقوی که مدت زیادی را در انگلیس زندگی کرده بود، بعد از 15 سال دوری از ایران با پیشنهاد پدیده برای حضور در کادر فنی این تیم، به کشور بازگشت، اما بنا به دلایلی قید ادامه همکاری با باشگاه پدیده و رضا مهاجری را زد و استعفا کرد.

ستاره‌های سال‌های نه چندان دور تیم ملی و باشگاه استقلال، بعد از حضور شفر به عنوان سرمربی استقلال، یکی از گزینه‌های دستیاری وی به شمار می‌رفت و حالا با استعفای عجیبش از پدیده، این احتمال وجود دارد تا به استقلال برود.

متن استعفای تقوی از پدیده و خداحافظی‌اش از این باشگاه به این شرح است:

بسمه تعالی

اینجانب محمد تقوی عضو کادر فنی باشگاه پدیده علی رغم رابطه بسیار خوب با باشگاه پدیده به عنوان اولین باشگاه ایرانی که اینجانب در ساحت مربی افتخار همکاری با آن را داشتم تا خاطره‌ای رنگین را برای بنده رقم زدند، به واسطه عدم پایبندی به قول‌ها و قرارهای فی‌مابین فارغ از هرگونه رابطه قراردادی و حرفه‌ای توسط دوست ارجمندم آقای رضا مهاجری که اینجانب صرفاً به واسطه دعوت و خواست ایشان بعد از سال‌های متمادی به میهن عزیزم بازگشتم مراتب استعفاء و انقطاع همکاری خود را با باشگاه پدیده اعلام می‌دارم.

ضمن تشکر و قدردانی از محبت‌ها و حمایت‌های بی‌دریغ گروه مدیریت باشگاه به ویژه مدیر عامل محترم آقای دکتر کریمویی امید است روند توفیقات آن باشگاه محترم در سایه سار الطاف امام هشتم مستمر و دائمی باشد.

جا دارد در این میان از مردم خونگرم و فوتبالدوست مشهد به ویژه طرفداران پدیده نیز کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم که در مدت حضورم در مشهد هیچ‌گاه من را تنها نگذاشتند.

ارادتمند شما محمد تقوی

17 مهرماه 1396

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی