کد خبر : 76269
/ 20:49
سرپرست روابط عمومی شهرداری در واکنش به خبر سفر دو عضو شورا به صربستان؛

تاکید شورای پنجم بر رعایت دستورالعمل‌های ماموریت‌های خارجی

کشیری بر تخصصی بودن حضور اعضای شورا در این اجلاس تاکید کرد و ارتباط آن را با تخصص اعضای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر از نکات برجسته این سفر به نسبت سفرهای صورت گرفته در ادوار پیش برشمرد.

تاکید شورای پنجم بر رعایت دستورالعمل‌های ماموریت‌های خارجی

شهرآرا آنلاین / سرپرست روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد با اشاره به خبر سفر تخصصی دو عضو شورای اسلامی شهر مشهد به کشور صربستان گفت: شورای پنجم بر رعایت تمامی ضوابط و آیین‌نامه‌های اجرایی سفرهای خارجی مبتنی بر قانون تاکید دارد.

حسین کشیری با اشاره به برگزاری بیست و سومین اجلاس بین المللی جامعه ایمن در کشور صربستان، گفت: سفر دو عضو شورای اسلامی شهر مشهد پس از طی فرآیندهای مختلف اداری، تایید کمیسیون سفرهای خارجی شهرداری و شورای اسلامی شهر و کارگروه استانداری خراسان رضوی و فرمانداری صورت گرفته و براساس مجوز این کارگروه‌ها و طی رویه‌های تخصصی مورد تاکید وزرات کشور انجام شده است.

وی افزود: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با دستگاه دیپلماسی کشور، محمد حاجیان شهری رییس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری، محمدهادی مهدی‌نیا رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی و امیر عزیزی سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد در این سفر حضور داشته و دیداری با سفیر کشورمان در صربستان خواهند داشت.

سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد بیان کرد: در این سفر تخصصی که به منظور حضور در کنفرانس بین‌المللی جامعه ایمن انجام شده، مهدی‌نیا رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد مقاله و سخنرانی خود را ارائه می‌کند. همچنین پس از برگزاری نشست‌هایی با مقامات دومین شهر بزرگ صربستان، تفاهم نامه‌هایی در زمینه‌های مختلف منعقد خواهد شد.

کشیری در پایان بر تخصصی بودن حضور اعضای شورا در این اجلاس تاکید کرد و ارتباط آن را با تخصص اعضای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر از نکات برجسته این سفر به نسبت سفرهای صورت گرفته در ادوار پیش برشمرد.

 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی