کد خبر : 76351
/ 20:23

پیش بینی نام نویسی ۱۰۰ هزار نفر در سامانه جهاد خدمت

مدیر گردشگری و امور زیارت شهرداری مشهد گفت: پیش بینی می شود امسال تعداد کسانی که برای خدمت رسانی به زائران پیاده دهه پایانی ماه صفر اعلام آمادگی کنند به بیش از ۱۰۰ هزار نفر برسد.

پیش بینی نام نویسی ۱۰۰ هزار نفر در سامانه جهاد خدمت

شهرآرا آنلاین / علی قناویزچی افزود: سال گذشته ۷۰ هزار نفر در سامانه جهاد خدمت برای خدمات دهی به زائران پیاده دهه پایانی ماه صفر نام نویسی کرده بودند.

وی بیان کرد: سال گذشته امکان استفاده از همکاری ۴۵ هزار نفر از متقاضیان خدمت فراهم نشد لذا با توجه به پیش بینی رشد ۳۵ درصدی متقاضیان خدمت در سال جاری امکان و فضای خدمت رسانی در عرصه های مختلف در این زمینه افزایش خواهد یافت.

مدیر گردشگری و امور زیارت شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین امسال امکان حضور متقاضیان از سایر نقاط کشور نیز به صورت انفرادی و یا هیاتی در مشهد برای خدمت رسانی به زائران پیاده فراهم شده است.

قناویزچی افزود: همچنین امکان استفاده از ظرفیتهای مردمی به صورت یکپارچه به جز شهرداری برای دستگاه های متولی نیز فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: نام نویسی در سامانه جهاد خدمت از ۲۹ مهر مصادف با اول صفر آغاز می شود.

قناویزچی با تاکید بر تقویت فرهنگ میزبانی در پایتخت معنوی کشور، افزود: حضور خادمان افتخاری سبب تغییر سبک زندگی مبتنی بر سیره رضوی در مشهدالرضا(ع) می شود.

پارسال در ایام دهه پایانی ماه صفر ۲۹۹ هزار زائر پیاده از اقصی نقاط کشور وارد مشهد مقدس شده بودند که پیش بینی می شود این رقم امسال به ۳۳۰ هزار نفر برسد.U

 

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی