کد خبر : 76451
/ 12:59
عضو شورای شهر مشهد:

حوزه خدمات شهری مشهد نیازمند تزریق تکنولوژی‌های نوین است

حوزه خدمات شهری مشهد نیازمند تزریق تکنولوژی‌های نوین است

نمایشگاه خدمات شهری شهرداری مشهد یکی از فرصت‌هایی است که شهروندان و مسئولان را با توانمندی‌های تولیدکنندگان مختلف و با تکنولوژی‌های جدید آشنا میکند.

عضو شورای شهر مشهد بیان کرد: خدمات شهری گسترده‌ترین حوزه فعالیت شهری است و فرصت‌های فراوانی در این حوزه است که نیروها می‌توانند از این فرصت‌ها برای ارائه خدمات استفاده کنند، این خدمات می‌تواند با خلاقیت و نوآوری همراه باشد، درحوزه‌های مختلف خدمات شهری، بهتر است که از علم و تکنولوژی روز بهره ببریم.

نوروزی خاطرنشان کرد: امروز موضوع زباله یا مواد بازیافتی (پسماند) نباید معضل تلقی شود بلکه باید به عنوان فرصت مطرح باشد، در یک تعامل قوی و گسترده با تمام شهروندان می‌توانیم با تفکیک زباله از مبدا، دوباره آن را به چرخه بهره‌برداری بازگردانیم تا از این طریق نیاز کمتری به قطع درختان داشته باشیم.

 وی تصریح کرد: در نمایشگاه خدمات شهری نیازمند ارائه تکنولوژی‌های نوین و نیازمند حضور شرکت‌های دانش بنیان هستیم تا با برنامه‌ریزی بیشتر و با حمایت شورای اسلامی شهر به لحاظ ضوابط و مقررات، بستری خوبی را برای شهری سالم‌تر فراهم کنیم. البته در این زمینه شورای اسلامی شهر مشهد مصوبه‌ای با عنوان الزام مجموعه شهرداری به استفاده از کالاهای تولید داخل باکیفیت دارد.
/تسنیم

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی