کد خبر : 76452
/ 13:04

امکان بیمه زائران پیاده امام رضا(ع) در دهه آخر صفر فراهم شد

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا(ع) از فراهم شدن امکان بیمه زائران پیاده دهه آخر صفر خبر داد.

امکان بیمه زائران پیاده امام رضا(ع) در دهه آخر صفر فراهم شد

حسین رضایی اظهار داشت: با یک برگ اسکناس هزار تومانی هر زائر پیاده امام رضا(ع) از مبدا تا مشهد و برگشت به مبدا در مدت 15 روز بیمه می‌شود. براساس توافق بعمل آمده بین جمعیت خدمتگزار و واحد بیمه 20 درصد این مبلغ را جمعیت خدمتگزار تقبل کرده و مدیران کاروان با پرداخت فقط 800 تومان برای هر زائر می‌توانند از این خدمات بیمه‌ای استفاده کنند.

وی گفت: در این قرارداد بیمه‌گذار جمعیت خدمتگزار به زائران پیاده امام رضا (ع) مدیران و خدمتگزاران هستند که در قالب بیمه نامه مسئولیت مدنی زائران را بیمه می‌کنند.

رضائی در زمینه موضوع بیمه نامه گفت: مسئولیت مدنی بیمه‌گذار در قبال زائران و اشخاص ثالث بدین معنی است که چنانچه خسارت جانی به زائرین پیاده امام رضا (ع) از مبدا حرکت زائر و از تاریخ الحاقی تا مشهدالرضا و بالعکس تا محل سکونت زائر و حداکثر تا تاریخ اتمام بیمه نامه وارد آید؛ بیمه‌گر نسبت به جبران خسارت تا سقف تعهدات اقدام کند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: مسئولیت مدیران کاروان‌ها، مدیران ایستگاه‌های جاده‌ای، مدیران اسکان‌های شهری تحت پوشش این بیمه‌نامه است.

رضائی حداکثر تعهدات بیمه‌گر را برای هزینه‌های پزشکی برای هر نفر در هر حادثه 50 میلیون ریال، فوت و نقص عضو برای هر نفر در هر حادثه در ماه‌های عادی دو میلیارد و صد میلیون ریال و در ماه‌های حرام دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال ذکر کرد و گفت: با طراحی واحد فناوری اطلاعات و "آی تی" جمعیت خدمتگزار؛ پرتال بیمه از اول آبان امسال فعال و مدیران کاروان‌ها می‌توانند با مراجعه به آن زائران کاروان خود را بیمه کنند.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی