• خانه
  • خبرهای سایت
  • دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد
کد خبر : 76489
/ 12:06

دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از حذف دلار در روند صدور ویزای اربعین حسینی خبرداد.

دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از تسنیم؛ مجید آقابابایی درباره آخرین برنامه‌ریزی برای صدور روادید زائران اربعین حسینی اظهار کرد: با پیگیریهای وزارت کشور و وزارت امورخارجه و همکاری دولت عراق، اخذ دلار برای صدور روادید از زایرین اربعین حسینی  از روز جاری حذف و هزینه روادید به ریال توسط سفارت و کنسولگریهای عراق و دفاتر موقت 12 گانه صدور روادید دریافت می‌شود.

وی افزود: این اقدام، زمینه ساز حذف دلار برای صدور روادید زائران عتبات معلای عراق  پس از اربعین نیز خواهد بود که با هماهنگی دو کشور و انجام مذاکرات، می‌توان به‌طور کامل مبادلات ارزی دو کشور در موضوع اخذ مبلغ روادید زائران و وابستگی به دلار را در  آن حذف کرد.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خاطرنشان کرد: مبلغ کل پرداختی زائران اربعین که شامل هزینه روادید، بیمه و هلال احمر و کارمزد شرکتها و کارگزاران می‌شود یک میلیون و 995 هزار ریال است که زائران صرفاً  باید همین مبلغ را  پرداخت کنند و از هرگونه پرداخت مازاد خودداری کنند.

آقابابایی تصریح کرد: برای اطمینان هموطنان از اخذ روادید مطمئن، صرفاً به شرکتهای معتبر و دارای مجوز که قبلاً اسامی آنها اعلام شده است مراجعه کنند.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی