• خانه
  • خبرهای سایت
  • چمنیان: مسئولان باور کردند که توجه به پایه‌ها می‌تواند آینده را تامین کند
کد خبر : 76551
/ 18:32

چمنیان: مسئولان باور کردند که توجه به پایه‌ها می‌تواند آینده را تامین کند

سرمربی تیم ملی نوجوانان می‌گوید امیدوار است این پیروزی‌ها مقطعی نباشد.

چمنیان: مسئولان باور کردند که توجه به پایه‌ها می‌تواند آینده را تامین کند

به گزارش شهرآرا آنلاین به نقل از ایسنا، تیم‌ملی فوتبال نوجوانان ایران امروز (دوشنبه) از مسابقات جام‌جهانی نوجوانان هند به ایران بازگشت. عباس چمنیان پس از رسیدن به ایران اظهار کرد: خوشبختانه در طول انجام مسابقات مردم به ما لطف داشتند. این اتفاقی است که به نظر من در کشور ما بعید نیست و اگر نظام پرورش استعداد ما در کشور بهبود پیدا کند و آن‌ها را آماده کنیم این موفقیت‌ها در مسابقات بین‌المللی عجیب نیست.

وی افزود: از پیروزی‌هایی که در دور مقدماتی و دیدار با مکزیک بدست آوردیم خیلی تعجب نکردیم ولی برخی افراد تعجب کردند. ما در سایه برنامه‌ریزی و مسیر درست می‌توانیم به اهداف بزرگی برسیم. در برخی مسائل با فوتبال دنیا فاصله داریم که می‌توانیم آن چاله‌ها را پر کنیم. اگر تامین زیرساخت‌ها بهبود پیدا کند می‌توانیم فاصله‌مان را با فوتبال دنیا کم کنیم.

او افزود: این نتایج خوب بود به این دلیل که همه مردم ایران به ویژه مسئولان باور کردند که توجه به پایه‌ها می‌تواند آینده فوتبال ما را تامین کند. امیدوارم این پیروزی‌ها مقطعی نباشد و این روند ادامه پیدا کند که شاهد موفقیت‌های آینده باشم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در پاسخ به این سوال که چه تعداد از بازیکنان فعلی این تیم را می‌توان در آینده تیم ملی بزرگسالان دید، گفت: نگاه من به این ماجرا کلی است. مطمئن باشید دو برابر این بازیکنانی که در این مسابقات دیدید، استعدادهایی داریم که می‌توانند به فوتبال ایران تزریق شوند. فکر می‌کنم ما باید به تمام استعدادها احترام بگذاریم. خیلی افراد می‌توانستند در این تیم باشند که به هر دلیلی نشد در تیم حضور پیدا کنند اما مطمئن باشید در آینده می‌توانند خودشان را نشان دهند.

 

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی