کد خبر : 76826
/ 10:49

گل‌فروش‌های باانصاف!

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: قیمت گل در سایر کشورها کیلویی ٣٠ تا ۴٠میلیون تومان است ولی در ایران هر کیلو فقط ١۵میلیون تومان است، چون...

گل‌فروش‌های باانصاف!

مهدی محمدی-
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: قیمت گل در سایر کشورها کیلویی ٣٠ تا ۴٠میلیون تومان است ولی در ایران هر کیلو فقط ١۵میلیون تومان است، چون...
الف) توزیع‌کنندگان مواد مخدر معتقدند: سود کمتر، فروش بیشتر.
ب) مواد مخدر تنوع زیادی دارند و می‌توان برای آن‌ها جایگزین پیدا کرد.
ج) تورم افسارگسیخته در کشور ما مهار شده است.
د) در خیلی از مناطق کشور، این ماده مخدر، تولید، پرورش و کشت می‌شود.

یکی از متهمان اصلی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان با ۵٠٠میلیارد تومان بدهی فرار کرد. نظر شما در این مورد چیست؟
الف) شک نکنید که متهم نمی‌تواند از کره زمین خارج شود، چون اسمش(که دو تا حرف الفبا بیشتر نیست) به تمام ایستگاه‌های فضایی داده شده است و هم‌اکنون ممنوع‌الخروج می‌باشد.
ب) ما اختلاس‌هایی داشته‌ایم که این ۵٠٠میلیارد تومان در مقابل آن‌ها پول خرد است. چرا الکی افکار عمومی‌ را حساس می‌کنید؟
ج) وقتی ۴۵هزارو۵٠٠تومان یارانه ما، همان ساعت٢۴ چند روز دیگر بدون کم‌وکسر پرداخت می‌شود، پس ما از این بابت نباید ناراحت باشیم.
د) وقتی دادگاه خاوری، بدون حضور متهم برگزار می‌شود، از این روش می‌توان برای متهم صندوق ذخیره فرهنگیان هم استفاده کرد، پس نیازی به ملتهب کردن فضای جامعه نیست.

قاضی‌پور از بقایی پرسیده است که چرا او در سفر خانوادگی به نیویورک، زنبیل قرمزش را با خود نبرده است، به نظر شما علت چیست؟
الف) چون بقایی زمانی به نیویورک رفت که هنوز فرهنگ استفاده کردن از زنبیل به‌جای پلاستیک در راستای حفظ محیط‌زیست جانیفتاده بود.
ب) چون توی نیویورک، نانوایی سنگک وجود ندارد.
ج) می‌خواست بی‌طرف باشد و او را به طرفداری از سرخ‌های پایتخت متهم نکنند.
د) چون نیازی به زنبیل نبود و هر کالایی را که می‌خواست، از مغازه سر کوچه محمودآقا که ارزان‌فروش است، تهیه می‌کرد.

مدیر مدرسه‌ای در هرمزگان با زدن لگد، باعث افتادن سه دندان و لق شدن دو دندان دیگر یک دانش‌آموز دبستانی شد. نظر شما درمورد این اتفاق چیست؟
الف) از آنجا که کشیدن هر دندان توسط دندان‌پزشک حداقل ۴٠هزار تومان هزینه دارد، خانواده دانش‌آموز باید ١٢٠هزار تومان به مدیر مدرسه تقدیم کنند، حتی اگر قرار است مدیر مدرسه دیه بدهد، ابتدا باید این مبلغ از مبلغ دیه کسر شود.
ب) از آنجا که دندان‌پزشکان اول پول ویزیت را می‌گیرند، بعد دندان را می‌کشند، ولی این مدیر بدون گرفتن هزینه این کار را کرده است، باید از طرف آموزش‌وپرورش به‌عنوان مدیر نمونه معرفی شود.
ج) معمولا پزشکان از بیمار می‌خواهند ابتدا دهان خود را باز کند، ولی در این مورد خاص مدیر بدون استفاده از یونیت و تجهیزات پزشکی، موفق به حذف سه دندان شیری از دهان دانش‌آموز شده است.
د) خودمانیم، شوخی هم حدی دارد.

کلا برای هر باشگاهی، رفتن به آسیا مهم‌ترین هدف است، پس به نظر شما مدیران باشگاه‌های کشور ما در طول سال چه‌کار می‌کنند که همیشه خطر حذف شدن، ما را تهدید می‌کند؟
الف) همیشه اعضای باشگاه اشتباه نمی‌زنند، بعضی‌وقت‌ها مدیران باشگاه هم اشتباه می‌زنند.
ب) مدیران باشگاه باید به فکر جذب بازیکن باشند و نه چگونگی پرداخت پول قرارداد بازیکن. آن‌ها نوستراداموس نیستند که بتوانند آینده این قراردادها را پیش‌بینی کنند.
ج) اگر فدراسیون فوتبال آسیا ما را حذف کند، آبرومندانه‌تر از آن است که با شش گل و چهار گل حذف شویم.
د) متاسفانه حذف شدن از آسیا قبل از شروع رقابت‌ها، به داورها ربطی ندارد، وگرنه مدیران باشگاه شما را قانع می‌کردند که آن‌ها در این مورد بی‌تقصیر هستند. 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی