کد خبر : 77089
/ 15:22

پیش بینی بارش باران و کاهش 9 درجه ای دمای خراسان رضوی

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همراه با وزش شدید باد از فردا مناطق مختلف این استان را فرامی گیرد و در طول روزهای آینده بیشینه دما در این استان 9 درجه کاهش می یابد.

پیش بینی بارش باران و کاهش 9 درجه ای دمای خراسان رضوی

مرتضی اثمری افزود: با ورود سامانه بارشی به خراسان رضوی در عصر امروز، بارشهای باران از روز یکشنبه به ویژه نیمه شمالی و شمال غرب این استان را فرا می گیرد و در روز دوشنبه به بیشترین حد خود می رسد.
وی بیان کرد: بارش باران در استان خراسان رضوی تا روز سه شنبه هفته جاری ادامه خواهد یافت و بیشترین افت دما در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری رخ می دهد.
وی بیشینه دمای امروز مشهد را 21 درجه سلسیوس عنوان و اظهار کرد: بیشینه دمای مشهد در روزهای آینده به میزان 9 درجه سلسیوس کاهش می یابد.
اثمری ادامه داد: بیشینه دمای مشهد برای روز یکشنبه 19 درجه سلسیوس پیش بینی شده که در روزهای دوشنبه و سه شنبه به ترتیب به 13 و 14 درجه سلسیوس می رسد.
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: کمینه دمای هوا طی امشب و سه شنبه شب بین 7 تا 8 درجه سلسیوس در نوسان است. 
فریمان با کمینه دمای 2 درجه سلسیوس و سبزوار با دمای 25 درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
در این مدت بیشترین سرعت وزش باد از شهرستان سبزوار با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.  / ایرنا
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی