• خانه
  • خبرهای سایت
  • خانه نشینی پیشکسوتان ورزشی به قیمت خرج‌های میلیاردی برای مربیان خارجی
کد خبر : 77187
/ 11:45
سلیمی تاکیدکرد:

خانه نشینی پیشکسوتان ورزشی به قیمت خرج‌های میلیاردی برای مربیان خارجی

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: نباید تنها در وداع با مردان قدیمی ورزشی همراه شد.

خانه نشینی پیشکسوتان ورزشی به قیمت خرج‌های میلیاردی برای مربیان خارجی

 به گزارش شهرآراانلاین به نقل از خبرگزاری خانه ملت اصغر سلیمی با انتقاد از حال و روز پیشکسوتان ورزش کشور، گفت: متاسفانه بسیاری از پیشکسوتان پس از طی روزهای قهرمانی به خاطره‌ها می‌پیوندند و حتی جایگاه خود را  نزد هواداران نیز از دست می‌دهند؛ بنابراین دولت نباید در روزهای بازنشستگی اسطوره‌های ورزشی آنها را  با مشکلاتشان تنها بگذارد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سزاوار نیست باشگاه‌های ورزشی پیشکسوت‌های قدیمی را که موجب اعتبار و برند شدن باشگاه ورزشی شده‌اند، به فراموشی بسپارند بلکه می‌توان به جای حذف پیشکسوتان از چرخه ورزش از این اقشار زحمتکش برای تربیت تیم‌های پایه‌ای که نقش سازنده‌ای در تیم‌های بزرگسالان دارند، استفاده بهینه کرد.

 عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس افزود: نباید ورزشکاران پیشکسوت را با تنگ‌دستی اقتصادی تنها گذاشت بلکه باشگاه‌ها وظیفه دارند مشکلات این اقشار زحمتکش را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه به جای هزینه‌های میلیاردی غیرضرور در فوتبال حال پیشکسوتان قدیمی را پرس‌وجو کنیم،گفت: نباید تنها پیشکسوتان در خاطره‌های فوتبالی جا داشته باشد بلکه باید از تجربیات این اقشار در اتاق‌های فکر مدد گرفت.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یادآورشد: بخشی از سودهای باشگاه‌های ورزشی باید نصیب مردان و زنان قدیمی ورزش شود  و نباید پول‌های میلیاردی خرج مربیان خارجی در شرایطی شود که پیشکسوتان ما با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کنند.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی