کد خبر : 77310
/ 15:45

رفع مشکل سرمایه گذاران فعلی، اولین اقدام کمیسیون اقتصادی

رئیس کمیسیون اقتصادی سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر گفت: اولین اقدام کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد حل مشکلات سرمایه گذاران فعلی است که در حال حاضر سرمایه خود را به مشهد آورده‌اند.

رفع مشکل سرمایه گذاران فعلی، اولین اقدام کمیسیون اقتصادی

 احمد نورورزی در حاشیه بازدید از شهرکتاب مشهد در گفت‌وگو با شهرآراآنلاین عنوان کرد: در صورتی که نتوانیم مشکلات سرمایه گذاران فعلی را حل کنیم، نباید انتظار سرمایه گذاری جدید داشته باشیم.
وی  در ادامه اظهار داشت: تلاش فعلی شورای شهر در تعامل با شهرداری و سرمایه گذاران این است که مسائل و مشکلات پروژه های موجود را بررسی و راه کارهای مناسبی برای آن اتخاذ کنند.
عضو شورای شهر گفت: نباید سرمایه گذاران در جریان مشکلات ‌بین دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرند. در گذشته تصمیماتی گرفته شده که سرمایه گذاران بر  آن اعتماد کرده و سرمایه خود را به مشهد مقدس آورده‌اند. الان وظیفه  مسئولین است که فارق از این موضوع که چه کسی این تصمیمات را اتخاذ کرده مشکلات آنان را حل کنند.
نوروزی گفت: سرمایه‌گذاری غیرفعال در مشهد در حدود چند هزار میلیارد تومان است  که در صورت فعال شدن، سریع ترین راه اشتغال زایی خواهد بود.
وی در پایان عنوان کرد: بیش از این که به سرمایه گذاران خارجی امید داشته باشیم نگاهمان به سرمایه‌داران داخلی است و در صورت جذب سرمایه داخل و رضایت سرمایه‌داران در این عرصه موفق خواهیم بود.

خبرنگار:فلاح
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی