• خانه
  • یادداشت
  • یک گام بزرگ برای شهرآرا
کد خبر : 77484
/ 10:49
حمیدرضا معصومیان

یک گام بزرگ برای شهرآرا

مفتخریم که با کمال مسرت بگوییم بخت با ما یار شده تا دوباره در خدمت ورزش و ورزشکاران شهرمان باشیم. در دیار خراسان، جوانانی که لباس تندرستی پوشیده‌اند و راه قهرمانی طی می‌کنند، کم نیستند و چه افتخاری بالاتر از اینکه خدمتگزار آن‌ها باشیم.

یک گام بزرگ برای شهرآرا

معصومیان- چهارصفحه‌ای که پیش روی تان است، نخستین ثمره سعی جدید ما برای رضایت شماست. می دانیم که شایسته بود روزنامه مردم مشهد پیش‌از‌این‌ها بر این امر ممارست می‌کرد؛ اما از قدیم گفته‌اند ماهی را هر وقت از آب بگیرید، تازه است. با اینکه به گمان ما از قافله پر‌تب‌وتاب ورزش مشهد چندصبا‌حی عقب افتاده و اندکی به بیراهه زده بودیم، اما اکنون مفتخریم که با کمال مسرت بگوییم بخت با ما یار شده تا دوباره در خدمت ورزش و ورزشکاران شهرمان باشیم. در دیار خراسان، جوانانی که لباس تندرستی پوشیده‌اند و راه قهرمانی طی می‌کنند، کم نیستند و چه افتخاری بالاتر از اینکه خدمتگزار آن‌ها باشیم.

آمده‌ایم که از ورزش بنویسیم؛ از داشته‌ها و نداشته‌هایش، از قهرمانان، پیش‌کسوتان‌، بانوان و بزرگانش. از آن‌هایی که افتخار می‌آفرینند تا آن‌هایی که افتخار خواهند آفرید. از موسپیدانی که نشان‌دهنده غنای این دیار کهن در قهرمان‌پروری هستند. می‌دانیم که راه، طولانی و سخت است و بی‌شک سنگلاخ‌ها درکمین مان هستند؛ اما دل قرص کرده‌ایم به یاری شما شهروندان خوب مشهد که همیشه پشتیبانمان بوده‌اید با تحلیل‌ها، دیدگاه‌ها، تشویق‌ها و گاه انتقادها که همگی بی‌تعارف راهگشا بوده‌اند و بس. با عنایت حق‌تعالی و در سایه الطاف امام مهربانی‌ها، از امروز آغاز می‌کنیم به این امید که هرآنچه به دیده زیباست، بر طبق اخلاص نهیم.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی