کد خبر : 77487
/ 11:03

میخ رو نخور نَشُسته!

پزشکان از شکم یک مرد هندی، ٢۶٣عدد سکه و ١٠٠تا میخ خارج کردند. پزشکان هندی، درحال تحقیق درمورد علت فلزخواری این فرد هستند. کارشناسان ستون سرسره هم که اگر نظر ندهند، ممکن است فکر کنید برای قدرت تکلمشان مشکلی پیش آمده است، در این‌باره چند فرضیه را مطرح کرده‌اند.

میخ رو نخور نَشُسته!

مهدی محمدی- پزشکان از شکم یک مرد هندی، ٢۶٣عدد سکه و ١٠٠تا میخ خارج کردند. پزشکان هندی، درحال تحقیق درمورد علت فلزخواری این فرد هستند. کارشناسان ستون سرسره هم که اگر نظر ندهند، ممکن است فکر کنید برای قدرت تکلمشان مشکلی پیش آمده است، در این‌باره چند فرضیه را مطرح کرده‌اند:
- این فرد با خوردن میخ، کمبود آهن و با خوردن سکه، کمبود روی بدن خودش را جبران کرده است؛ البته چون آهن بدن این فرد خیلی کم بوده است، باید هر روز ناشتا یک تیرآهن١۶ و میلگرد میل می‌کرد؛ البته گروهی از کارشناسان سرسره معتقدند که معده با خوردن میخ نمی‌تواند کمبود آهن بدن را رفع کند، مگر اینکه قبل از خوردن میخ‌ها، یک آهن‌ربا هم خورده شود. همچنین ازآنجاکه نوک تیز میخ باعث آسیب دیدن مخاط معده می‌شود، بهتر بود ایشان در هر وعده دارویی به‌جای میخ، پیچ و رول‌پلاک می‌خورد.
- فرضیه دیگری که مطرح می‌شود، این است که هر وقت این فرد میخی پیدا می‌کرده است، به‌جای اینکه آن را داخل جیبش بگذارد، می‌خورده است تا مبادا میخ، جیبش را پاره کند و مجبور شود الکی پول به خیاط بدهد.
- احتمال آخری که مطرح می‌شود، این است که مادر این فرد هندی چون در دوران طفولیت وی به قطره آهن دسترسی نداشته است، توی دهان او براده آهن می‌ریخته است تا بدنش دچار کمبود آهن نشود. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی