• خانه
  • بین الملل
  • مذاکرات رئیس مجلس پاکستان با رئیس مجلس شورای اسلامی ایران با محور همکاری های دوجانبه
کد خبر : 77620
/ 23:56

مذاکرات رئیس مجلس پاکستان با رئیس مجلس شورای اسلامی ایران با محور همکاری های دوجانبه

«سردار ایاز صادق» رئیس مجلس پاکستان با «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی در مسکو دیدار و دو طرف در باره موضوعات مهم همکاری های دوجانبه ای و منطقه ای گفت‌وگو کردند.

مذاکرات رئیس مجلس پاکستان با رئیس مجلس شورای اسلامی ایران با محور همکاری های دوجانبه

به گزارش شهرآرا آنلاین به نقل از ایرنا، علی لاریجانی و سردار ایاز صادق که برای شرکت در کنفرانس بین المللی مبارزه با مواد مخدر در مسکو بسر می برند، عصر یکشنبه در دیدار خود در خصوص مسائل امنیتی همچون مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر به عنوان دو چالش مهم بین المللی فرا روی دو کشور گفت وگو کردند.

طرفین در این دیدار در باره موضوعات همکاری های دوجانبه رایزنی و بر توسعه همکاری های دو ملت دوست و همسایه تاکید کردند. 

رئیس مجلس شورای اسلامی که بعد ازظهر امروز در راس هیاتی به مسکو سفر کرد با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق مواد مخدر بر لزوم همکاریهای بین المللی برای مبارزه با این پدیده شوم تاکید کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همکاری های بین المللی باید نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر داشته باشند، بر ضرورت اشتراک و تبادل تجربیات پارلمانی در کنفرانس بین المللی مبارزه با مواد مخدر که روز دوشنبه در مسکو برگزار می شود، تاکید کرد.

کنفرانس بین المللی مبارزه با مواد مخدر با شرکت روسای پارلمان های بیش از ۴۰ کشور جهان ازجمله جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در مسکو برگزار می شود.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی