کد خبر : 77665
/ 11:19

دیدار دبیر هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری با شهردار مشهد مقدس

در این دیدار، نجفی، معاون نظارت و ارزشیابی هیأت عالی گزینش کشور، فدایی، مدیرکل تعیین صلاحیت هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری، افشاریان، رابط هیأت عالی در استان، حسین حسامی، مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس نیز حضور داشتند.

دیدار دبیر هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری با شهردار مشهد مقدس

دبیر هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری با شهردار مشهد مقدس دیدار کرد.
به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، اسدالله وطنی، دبیر هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری با تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد مقدس دیدار کرد.
وی در این دیدار، با تشکر از اقدامات شهرداری مشهد در این دوره از مدیریت شهری، انتصاب تقی‌زاده خامسی به عنوان شهردار مشهد مقدس را تبریک گفت.
وطنی در ادامه تصریح کرد: کلانشهر مشهد با واسطه حضور بارگاه منور رضوی، سکونت بیش از 3.5 میلیون مجاور و رفت و آمد 27 میلیون زائر سالانه در آن از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیازمند توجه ویژه است.
وی همچنین از اقدامات مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس که مسئولیت دبیری شورای مدیران هسته‌های گزینش استان خراسان رضوی را نیز بر عهده دارد، تقدیر کرد.
در ادامه این دیدار، تقی‌زاده خامسی‌، شهردار مشهد مقدس نیز خاطرنشان کرد: توسعه زیرساخت‌های شهر مشهد در حوزه‌های مختلف به ویژه در بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی نیازمند نگاه ملی و فراملی همه دستگاه‌ها است.
وی تاکید کرد: در هسته گزینش باید بر روی انتخاب افراد صالح و کارآمد که دارای سلامت کاری هستند، توجه شود.
لازم به ذکر است؛ در این دیدار، نجفی، معاون نظارت و ارزشیابی هیأت عالی گزینش کشور، فدایی، مدیرکل تعیین صلاحیت هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری، افشاریان، رابط هیأت عالی در استان، حسین حسامی، مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس نیز حضور داشتند. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی