کد خبر : 77702
/ 11:56
رئیس هیئت مدیره گروه شرکت ‌های پدیده

عملیات اجرایی شرکت پدیده شاندیز آغاز شد

عملیات اجرایی و عمرانی شرکت پدیده شاندیز هم‌زمان با سالروز ولادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) آغاز شد. رئیس هیئت مدیره گروه شرکت ‌های پدیده شاندیز در این مراسم گفت: مرحله جدید عملیات عمرانی این شرکت مربوط به ساخت و تکمیل ١٠۶٢ واحد آپارتمانی، اقامتی بلند مرتبه است.

عملیات اجرایی شرکت پدیده شاندیز آغاز شد

 

حسین زارع صفت افزود: در این مرحله بلوک‌‌های یک تا ١١ مجتمع عظیم تجاری و تفریحی پدیده شاندیز نیز تکمیل خواهد شد.وی اظهارکرد: مرحله جدید عملیات اجرایی شهر رؤیایی پدیده شاندیز با پیگیری‌‌های مستمر آغاز شده و موانع موجود در مسیر این پروژه و مشکلات سهام‌داران و سرمایه‌‌گذاران این شرکت در حال رفع شدن است.وی گفت: سرمایه مورد نیاز این پروژه نیز با همکاری مسئولان و کنسرسیوم بانکی تامین شده است.

مدیر عامل گروه شرکت‌های پدیده هم در این مراسم گفت: دور جدید عملیات عمرانی شرکت پدیده شاندیز در بخش «میان مرتبه» شامل ١٠ بلوک اقامتی توسط چهار پیمانکار در چهار جبهه کاری در وسعت ٢٠٠ هزار متر مربع آغاز شده است.
وی اظهار کرد: مذاکرات برای اجرایی شدن سه پروژه دیگر نیز در حال انجام است و در آینده نزدیک طی توافق نهایی با سرمایه ‌گذاران اجرایی خواهد شد.
انتظاری افزود: در این راستا پروژه پیست یخی نیز تا ایام نوروز اجرا خواهد شد و مذاکراتی هم با طرف ایتالیایی در دست انجام است تا در پروژه پدیده شاندیز و سرمایه‌گذاری آن مشارکت کنند. شایان ذکر است پروژه پدیده شاندیز ١٣٠ هزار سهام‌دار دارد

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی