کد خبر : 77840
/ 12:07
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهدمقدس:

اقدام پلیس راهور در جمع‌آوری آیلند خط BRT خلاف قانون است

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهدمقدس در واکنش به اقدام پلیس راهور نسبت به جمع‌آوری آیلند خط3 BRT مشهد گفت: این اقدام خلاف قانون بوده و جز تحمیل هزینه و تاخیر در اجرای طرح نتیجه دیگری نخواهد داشت.

اقدام پلیس راهور در جمع‌آوری آیلند خط BRT خلاف قانون است

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علی اصغر نیشابوری، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون اقدام امروز پلیس راهور در خصوص جمع‌آوری آیلند میانی خط BRT حدفاصل میدان توحید تا چهارراه میدان بار، اظهارکرد: شهرداری مشهد برای اجرای خط BRTمصوبه شورای عالی ترافیک شهرهای کشور را اخذ نموده است.

نیشابوری با بیان اینکه این موضوع در سال 93 به تصویب شورای شهر مشهد رسیده است، گفت: مجوز اجرای خط 3 BRT، حدفاصل حرم مطهر تا میدان توحید در آبانماه سال جاری به تصویب شورای ترافیک شهرستان مشهد رسید و پس از آن مجوز اجرای این طرح در حدفاصل میدان توحید تا میدان استقلال نیز اخذ شد.

وی خاطرنشان کرد: جلسات شورای ترافیک شهرستان مشهد که نسبت به تصویب اجرای طرح BRT اقدام نموده، به ریاست فرماندار برگزار می‌شود و پلیس راهور نیز از اعضای این شوراست.

نیشابوری با بیان اینکه تصمیم اجرای خط3 BRT مشهد با حضور نماینده پلیس راهور گرفته شده است، افزود: پس از تصویب، سازمان اتوبوسرانی مامور به اجرای این طرح شد اما متاسفانه امروز صبح شاهد این بودیم که بخشی از نرده های نصب شده حدفاصل میدان توحید تا چهارراه میدان بار جمع شده و بخش دیگری نیز در حال جمع آوری است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در ادامه اظهارکرد: بنده اطلاع ندارم که پلیس راهور مشهد با کدام مجوز نسبت به جمع آوری نرده ها اقدام کرده چرا که این طرح با اخذ تمام مجوزهای قانونی اجرایی شده است.

نیشابوری با بیان اینکه این موضوع از طریق مراجع مربوطه پیگیری خواهد شد، گفت: چنین اقداماتی جز تحمیل هزینه به شهرداری مشهد و تاخیر در اجرای تکمیل طرح خط 3 BRT نتیجه دیگری در پی نخواهد داشت.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی