• خانه
  • خراسان رضوی
  • نیاز شهر مشهد در زمینه گردشگری و اوقات فراغت احصا نشده است/ استفاده از ایده‌های نو در سرمایه‌گذاری‌ها
کد خبر : 77946
/ 12:42
رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد:

نیاز شهر مشهد در زمینه گردشگری و اوقات فراغت احصا نشده است/ استفاده از ایده‌های نو در سرمایه‌گذاری‌ها

گاهی امکان دارد ایده‌ها در جهت سرمایه‌گذاری نباشد و تنها یک تغییر روش برای افزایش درآمدها باشد که باید از آنها استفاده کرد.

نیاز شهر مشهد در زمینه گردشگری و اوقات فراغت احصا نشده است/ استفاده از ایده‌های نو در سرمایه‌گذاری‌ها

رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهرمشهد مقدس گفت: شهر مشهد نیازمند مدرنترین فضاهای بازی بخصوص فضاهای نگهداری کودکان در جهت رفاه حال زائرین است.
به گزارش شهرآراآنلاین، احمد نوروزی در پنجمین جلسه کمیسیون بررسی پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت خدمات و محیط زیست شهری اظهار کرد: برای چگونگی تبیین نیازهای شهر نیاز به تعریف بسته‌های اقتصادی است.
وی افزود: باید از ایده‌های نو و خرد جمعی در سرمایه‌گذاری‌ها استفاده کرد که یکی از این موارد ارتباط با دانشگاه‌های مرتبط با موضوع سرمایه‌گذاری است که اگر کسی ایده‌ای برای نیاز شهر پیشنهاد دارد، ارائه دهد.
رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ادامه داد: شهر مشهد کمبودهایی برای رفاه حال زائران دارد که از جمله می‌توان به نبود رختشوی خانه مرکزی، کمبود فضاهای گردشگری و تفریحی در شهر اشاره کرد.
نوروزی عنوان کرد: در خصوص موضوعات اقتصادی و سرمایه گذاری نیازمند بررسی مکانیزم شفاف هستیم.
وی خاطرنشان کرد: گاهی امکان دارد ایده‌ها در جهت سرمایه‌گذاری نباشد و تنها یک تغییر روش برای افزایش درآمدها باشد که باید از آنها استفاده کرد.
رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تاکید کرد: یکی دیگر از مباحث مهمی که باید به آن توجه داشت، استفاده از انرژی‌های تجدیدشونده است.
در ادامه جلسه خلیل‌الله کاظمی، معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهدمقدس اظهار کرد: با توجه به اقدامات حوزه معاونت خدمات و محیط زیست شهری در راستای تعریف پروژه‌های مشارکتی و به‌کارگیری سرمایه‌گذار درخواست می‌شود در جهت تسهیل و آسان‌سازی پروژه‌های مشارکتی، جلسات مربوطه با حضور معاونت‌های حاضر به صورت مستمر برگزار و گزارش‌های فعالیت‌های صورت گرفته ارائه شود. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی