کد خبر : 77953
/ 15:27
سرمربي تيم فوتسال رعد پدافند هوايی:

براي صعود به ليگ‌برتر مي‌جنگيم/ بازی در سالن بهشتی به نفع ماست

سرمربي تيم فوتسال رعد پدافند هوايي مشهد گفت: باتوجه به كسب نتايج خوب در نيم‌فصل اول، تمام اعضاي تيم به صعود امیدوار شده‌اند و براي صعود به ليگ‌برتر فوتسال خواهندجنگيد.

براي صعود به ليگ‌برتر مي‌جنگيم/ بازی در سالن بهشتی به نفع ماست

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، محسن رمضاني در خصوص شرايط تيم فوتسال رعد پدافند هوايي مشهد اظهاركرد: شرايط خوبي در تيم برقرار است و در حال حاضر در رده سوم جدول قرار داريم. بازيكنان از آمادگي بالايي برخوردارند و خوشبختانه مصدوم و محروم نيز نداريم. تمرينات تيم نيز با شرايط خيلي خوب و نظم كافي شكل مي‌گيرد و تيم در آمادگي خوبي قرار دارد.
 
وي با اشاره شرايط مالي باشگاه افزود: شرايط مالي تيم به عهده مديرعامل باشگاه است و تاكنون تمام خواسته‌هاي مرا برآورده كرده‌اند، همچنين باتوجه به اينكه باشگاه زير نظر ارگان دولتي قرار دارد، مشكلاتي در خصوص اياب و ذهاب بازيكنان و امكاناتي از قبيل سالن و استخر وجود ندارد.
 
سرمربي تيم رعد پدافند هوايي مشهد با اشاره به هدفگذاري تيم جهت صعود به ليگ برتر فوتسال كشور خاطرنشان‌كرد: 
امسال اولين سال حضور رعد در رقابت‌هاي دسته يك فوتسال كشور است و در ابتدا براي حضور در ميانه‌هاي جدول و بقاي تيم در ليگ يك هدفگذاري كرده‌بوديم. اغلب بازيكنان تيم به جز سه يا چهار نفر را جوانان بي‌نام و نشان تشكيل داده‌اند، ولي با توجه نتايج خوبي كه تاكنون كسب كرده‌ايم، توقعات را بالا برده‌ايم و در ادامه براي صعود به ليگ‌برتر تلاش خواهيم‌كرد.
 
وي با اشاره به تقويت تيم در نيم‌فصل تاييدكرد: در حال حاضر تمام تمركز خود را براي آخرين بازي نيم‌فصل مقابل بهبهان صدرنشنين دسته يك گذاشته‌ايم تا بتوانيم سه امتياز اين بازي را از آن خود كنيم، سپس به فكر جذب دو تا سه بازيكن خوب جهت تقويت تيم هستيم. در ابتداي فصل به بقاي تيم در دسته يك فكر مي‌فكرديم، ولي باتوجه به نتايج خوبي كه كسب كرديم، مديريت باشگاه و تمام اعضاي كادرفني به فكر صعود رعد به ليگ‌برتر هستند. 
 
رمضاني ادامه‌داد: توقعات، فشار روي تيم را نيز بالا برده ولي بااين وجود تمام تلاش خود را خواهيم كرد كه نماينده خوبي براي خراسان‌رضوي باشيم و بتوانيم سال آينده سهميه استان در ليگ‌برتر فوتسال را دو برابر كنيم.
 
سرمربي تيم رعد پدافند در رابطه به شرايط ميزباني اين تيم در مشهد تصريح‌كرد: اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوي همكاري خوبي با ما نداشته‌است. رعد در نيم فصل اول در سالن‌هاي بهشتي، مغنيه، كارگران و مدافعان حرم بازي كرده‌است. آخرين بازي نيم فصل نيز در سالن مغنيه برگزار خواهدشد. اميدواريم براي نيم‌فصل دوم مديرعامل و مديرفني باشگاه تلاش خود را جهت برگزاري بازي‌ها در سالن شهيد بهشتي مشهد انجام دهند.
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی