کد خبر : 77960
/ 16:10

سارق با اسلحه کلت کمری قلابی به دام افتاد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری سارق به عنف که با تهدید اسلحه از یک سوپر مارکت در مشهد سرقت کرده بود خبر داد.

سارق با اسلحه کلت کمری قلابی به دام افتاد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با تماس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره سرقت به عنف با اسلحه کلت کمری در بلوار هاشمیه مشهد بلافاصله دستورات لازم برای پی گیری سریع پرونده صادر و تیم‌های گشتی کلانتری هفت تیر وارد عمل شدند.

سردار قادر کریمی افزود: بررسی‌های اولیه نشان می‌داد عامل سرقت با ورود به سوپر مارکت مقداری کالا خرید کرده و سپس در حالی که اسلحه کلت کمری به همراه داشته با تهدید از پرداخت مبلغ خرید امتناع کرده و متواری شده است.

وی گفت: بررسی‌های علمی کارشناسان پلیس در همان دقایق اولیه گویای این مطلب بود که اسلحه کلت استفاده شده در سرقت از سوپر مارکت قلابی است با تحقیقات و اقدام‌های گسترده اطلاعاتی توانستند متهم را چهره زنی و مورد شناسایی قرار دهند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: پلیس مخفیگاه متهم را نیز شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی محل را به طور ضربتی مورد بازرسی قرار داد و در این عملیات متهم اصلی پرونده که جوانی ۲۰ ساله است و به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارد و فرد دیگری که ۲۴ ساله است دستگیر و ۲ قبضه چاقو و یک قبضه اسلحه کلت قلابی کشف شد.

سردار کریمی گفت:: با دستورات مراجع قضائی تحقیقات از متهمان ادامه دارد.
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی