کد خبر : 78056
/ 19:28

شهرام لاسمی: به من گفتند دوره "قلقلی" تمام شده است

بازیگر نقش قلقلی گفت: در زمان یکی از مدیران وقتی خود را معرفی و دست همکاری به سوی آن‌ها دراز کردم به من گفتند که دوره قلقلی تمام شده است.

شهرام لاسمی: به من گفتند دوره

شهرام لاسمی، هنرمند ایرانی، در حدود سه هفته است که ساکن مشهد شده، وی درباره دلیل انتخاب مشهد به برای زندگی عنوان کرد: تهران دیگر جذابیتی برای زندگی نداشت و دلیل انتخاب مشهد برای زندگی، اول حضور بارگاه مطهر امام رضا (ع) بود. مشهد شهری زیبا با مکان‌های دیدنی و در حال پیشرفت است و این موضوع باعث افزایش حس پویایی در این شهر شده است.
وی گفت: در سال 60 برنامه خردسال، یک مهد کودک مجازی برای تمام بچه‌های ایران و حتی بچه‌هایی که در روستاها زندگی می‌کردند و دسترسی به مهدکودک نداشتند، بود. و من این افتخار را دارم که بسیاری از بچه‌های آن دوران با من بزرگ شدند.
شهرام لاسمی، درباره علت غیبت 6 ساله خود در تلویزیون عنوان کرد: زمانی بود که یک مدیر در گروه کودک 8 سال حضور داشت و این باعث می شد که بتواند سیاست گذاری‌های لازم را انجام دهد و عوامل خود را طوری انتخاب کند که هیچ مجری و بازیگری بیکار نماند.
بازیگر نقشه قلقلی، خاطر نشان کرد: بعد از تغییر یکی از میدیران گروه کودک پس از 8 سال فعالیت، درعرض 2 سال 4 بار مدیریت تغییر کرد. در زمان یکی از مدیران وقتی خود را معرفی و دست همکاری به سوی آن‌ها دراز کردم به من گفتند که دوره قلقلی تمام شده است و شنیدن این جواب بعد از سال‌ها خدمت بی‌انصافی بود.
فیلم مصاحبه با شهرام لاسمی، بازیگر نقش قلقلی به زودی در سایت شهرآراآنلاین 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی