• خانه
  • ورزشی
  • برزگر: تحت فشار بودیم، خادم را انتخاب کردیم
کد خبر : 79106
/ 14:02

برزگر: تحت فشار بودیم، خادم را انتخاب کردیم

پس از مسابقات جهانی پاریس، شورای فنی زیر سوال رفت و تحت فشار بود و انتخاب خادم هم به این خاطر بود که این فشارها کمتر شود.

برزگر: تحت فشار بودیم، خادم را انتخاب کردیم

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از میزان، عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت:  پس از مسابقات جهانی پاریس، شورای فنی زیر سوال رفت و تحت فشار بود و انتخاب خادم هم به این خاطر بود که این فشارها کمتر شود.

منصور برزگر در خصوص شایعه قهر محمد طلایی اظهار داشت: من اطلاعی از این موضوع ندارم و نمی‌دانم که آیا طلایی قهر کرده یا خیر.

وی در مورد عدم دعوت از توکلیان و دودانگه برای حضور در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد گفت: بعد از این که خادم به عنوان مسئول فنی تیم ملی کشتی آزاد انتخاب شد او نفرات مورد نظر خود را برای حضور در کادر فنی دعوت کرد. این که گفته می‌شود کنار گذاشتن توکلیان و دودانگه به مسائل غیر فنی ربط دارد را من بی‌خبرم اما باید تغییر و تحولاتی صورت می‌گرفت.

عضو شورای فنی کشتی آزاد در مورد این که آیا مربیان واجد شرایطی برای سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد وجود دارد، تصریح کرد: ما مربیان زیادی داریم اما برای سرمربیگری تیم ملی به دنبال یک مربی شاخص هستیم.

برزگر در پاسخ به این سوال که آیا شورای فنی نمی‌توانست همچنان از طلایی به عنوان سرمربی تیم ملی حمایت کند، اظهار داشت: همین الان هم طلایی را کنار نگذاشتیم. حتی قبلا هم که طلایی سرمربی تیم ملی بود خادم روی عملکرد او اشراف کامل داشت. پس از مسابقات جهانی پاریس، شورای فنی زیر سوال رفت و تحت فشار بود و انتخاب خادم هم به این خاطر بود که این فشارها کمتر شود. اگر به جز خادم، فرد دیگری را به عنوان سرمربی انتخاب می‌کردیم طلایی حق داشت ناراحت شود. ضمن این که همین الان هم طلایی همان کاری را خواهد کرد که پیش از آن انجام می‌داد. ببینید قبل از مسابقات جهانی چه کسی تمرینات و برنامه‌های تیم ملی کشتی آزاد را کنترل می‌کرد؟ من فکر می‌کنم نسبت به قبل از مسابقات جهانی، تغییری ایجاد نشده است.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی