کد خبر : 79143
/ 09:42
رئیس سازمان خصوصی سازی خبر داد:

واریز سود سهام عدالت از امروز

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که سود سهام عدالت از سه شنبه به حساب مشمولان واریز می شود، گفت: از امروز ۵۰ هزار تومان به حساب مشمولانی که سهام عدالت آن‌ها یک میلیون تومان است، واریز می‌شود و این مقدار برای بقیه مشمولان متفاوت است.

واریز سود سهام عدالت از امروز

به گزارش ایسنا؛ پوری حسینی با اشاره به بازدید رئیس جمهور از وزارت امور اقتصادی و دارایی که با حضور معاونان و رؤسای سازمان‌های تابعه این وزارتخانه برگزار شد،گفت: در این جلسه گزارشی از وضعیت و مصوبات شورای عالی اصل ۴۴ قانون اساسی و همچنین اقدامات صورت گرفته در راستای سامان‌دهی و توزیع سود سهام عدالت ارائه شد. وی اضافه کرد: بنابراین سازمان خصوصی‌سازی آمادگی‌های لازم به لحاظ حقوقی، اداری و اجرایی را برای توزیع سود سهام عدالت میان مشمولان دارد و از امروز واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولانی که ثبت نام آن‌ها قطعی شده و شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اند، انجام خواهد شد. پوری حسینی در ادامه با اشاره به این که شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت تا پایان سال فرصت دارند سود تقسیمی مجامع خود را به حساب این سازمان واریز کنند، اذعان کرد: تا کنون از ٣٨٠٠ میلیارد تومان سود تقسیمی مجامع شرکت‌های سبد سهام عدالت، حدود ١٢٠٠ میلیارد تومان دریافت شده است.
وی همچنین با اشاره به این که بنا داریم سود سهام عدالت را در دو یا سه نوبت تا پایان سال به حساب مشمولان واریز کنیم، درباره میزان سود واریزی به حساب مشمولان نیز گفت: کسانی که سهام عدالت آن‌ها هم‌اکنون یک میلیون تومان است سودی بالغ بر ١۵٠ هزار تومان دریافت خواهند کرد و بقیه مشمولان نیز به تناسب ارزش سهام عدالتی که دارند سود دریافت خواهند کرد.همچنین وزیر اقتصاد نیز گفت: سود سهام عدالت افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر سهم و برای بقیه ۵۰ هزار تومان خواهد بود. مسعود کارباسیان گفت: دارندگان سهام عدالت و آن دسته از سهام که هزینه خریدش را دولت متعهد شد برای دریافت سهم مبلغی پرداخت نکردند و در ١٠ سال از محل سود سهام، پول سهام آن‌ها دریافت شده است که برای هر سهم ۵٣٠ هزار تومان است.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی