کد خبر : 79178
/ 15:46

کاهش 13 درصدی آمار طلاق در خراسان رضوی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌رضوی گفت: از ابتدای امسال آمار طلاق در خراسان رضوی ۱۳ درصد کاهش پیدا کرده است.

کاهش 13 درصدی آمار طلاق در خراسان رضوی

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، سید جواد حسینی ظهر امروز در جلسه شورای جوانان که در دفتر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌رضوی برگزار شد اظهار داشت: برای راهبردهای برنامه‌ریزی شده در استانداری خراسان‌رضوی از جمله اشتغال و تولید، ارتقای امنیت، ارتقای فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی و عدالت اجتماعی و غیره 178 برنامه تولید شده است.

وی تصریح کرد: در طول اجرای برنامه ششم باید سالانه 7 تا 8 درصد رشد سرمایه‌گذاری را جذب کنیم و بر اساس آن باید 62 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری را تا پایان این برنامه جذب کرده که برای آن به 30 هزار فرصت شغلی نیاز داریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌رضوی گفت: نرخ مشارکت در خراسان‌ رضوی در سال گذشته 42 درصد بوده که این مقدار در سال جاری به 45 درصد رسیده است.

حسینی خاطرنشان کرد: نرخ بیکاری در خراسان‌ رضوی در تابستان امسال به 10.1 درصد رسیده است و از تابستان گذشته تاکنون، 124 هزار فرصت شغلی در خراسان‌رضوی ایجاد شده که با این وجود 300 هزار بیکار وجود دارد.

وی اظهار داشت: 164 شرکت دانش‌بنیان در خراسان‌ رضوی وجود دارد که 340 نوع محصول را تولید و صادر کرده‌اند و بیش از 5 هزار نفر در این شرکت‌ها فعالیت می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌ رضوی گفت: 4 درصد کاهش واردات و 13 درصد افزایش صادرات در 100 روزه امسال داشته‌ایم و تراز تجاری خراسان‌رضوی به عدد 817 میلیون دلار رسیده است.

حسینی خاطرنشان کرد: از 120 هزار واحد مسکن مهر در خراسان‌ رضوی بوده تاکنون 92 هزار و 182 واحد به افتتاح رسیده و همچنین در زمینه طلاق 12 هزار طلاق وجود دارد که در هفت ماهه امسال میزان طلاق 13.1 درصد کاهش پیدا کرده است.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی