• خانه
  • ورزشی
  • شریف: نیمکت ذخیره مشکی‌پوشان به کمک تیم آمد
کد خبر : 79262
/ 12:20
در آستانه دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال بانوان

شریف: نیمکت ذخیره مشکی‌پوشان به کمک تیم آمد

مشکی‌پوشان در هفته چهاردهم باید مقابل صنعت فجر شیراز در زمین حریف به میدان برود و پس از آن دیدارهای این تیم مقابل صدرنشینان آغاز خواهد شد

شریف: نیمکت ذخیره مشکی‌پوشان به کمک تیم آمد

 

به گزارش شهرآراآنلاین، لیگ برتر فوتسال بانوان در سراشیبی قرار گرفته است و فاصله برگزاری در چند دیدار آتی کوتاه‌تر خواهد شد. تیم مشکی‌پوشان خراسان نیز با 27 امتیاز همچنان در رده چهارم و به‌دنبال اشتباه مدعیان قهرمانی لیگ است تا بتواند به رده سوم برسد. مشکی‌پوشان در هفته چهاردهم باید مقابل صنعت فجر شیراز در زمین حریف به میدان برود و پس از آن دیدارهای این تیم مقابل صدرنشینان آغاز خواهد شد.

فاطمه شریف، سرمربی تیم مشکی‌پوشان، به عملکرد بازیکنان تیمش در ادامه لیگ اعتماد دارد و  درباره دیدار روز جمعه مشکی‌پوشان در شیراز اظهار کرد: در دو ‌هفته گذشته با بازیکنان مصدوم و محروم روبه‌رو بودیم که خداراشکر در بازی پیش‌رو بازیکن محروم نداریم و مصدومیت رؤیا کلاتی نیز پایان یافته است؛ ولی تارا جانی‌نژاد به‌دلیل پارگی رباط پا نیاز به جراحی دارد و تا پایان فصل به مسابقات نخواهد رسید و برای بازی فردا من نیز مصدوم هستم و بازی نخواهم کرد.

سطح بازیکنان نیمکت‌نشین خوب است

وی ادامه داد: باوجود این اتفاقات، کار برای تیم سخت‎تر نمی‌شود؛ زیرا بازیکنان تیم در سه هفته اخیر نشان داده‌اند به‌معنای واقعی تیم هستند و به سطح آمادگی خوبی رسیده‌اند، زیرا هر هفته با دو تا سه مصدوم روبه‌رو بودیم و همه بازیکنان ازجمله بازیکنان نیمکت ذخیره، نشان داده‌اند ازلحاظ توانایی در یک سطح قرار دارند و در نبود بازیکنان کلیدی، عملکرد تیم دچار اختلال نشد و توانستیم پیروز مسابقات باشیم.

شریف درباره به‌کارگیری دیگرگلرهای تیم مشهد در مسابقات اظهار کرد: دروازه‌بانی پست خاصی در دنیای فوتبال و فوتسال است و زمانی که یک مربی به گلری اعتماد می‌کند، استفاده از دروازه‌بان جایگزین امکان‌پذیر نیست؛ همان‌طور که در استقلال مهدی رحمتی با چنین‌تجربه‌ای نیمکت‌نشین شده و سرمربی تیم به حسینی اعتماد کرده است. من نیز در تیم از عملکرد زینب کرمی راضی هستم و در دیدارها به او اعتماد دارم.

تعلیق تیم، برنامه‌های ما را تغییر داد

سرمربی تیم مشکی‌پوشان با اشاره به شکست دوراز‌انتظار تیمش مقابل نماینده شیراز در دور رفت تصریح کرد: باختی که مقابل شیراز داشتیم، ما را از برنامه تیم عقب انداخت. متأسفانه به‌دلیل حاضر‌نبودن مجوز ماده5 باشگاه، تیم مشکی‌پوشان تعلیق شد و چون تیم آقایان را نتوانستند تعلیق کنند، تیم بانوان شامل این حکم شد و تمرینات تیم تعطیل شد. همین موضوع تأثیر بدی بر روی بازیکنان و عملکرد آن‌ها داشت و پس از رفع تعلیق در پایان هفته بدون تمرین، مقابل شیراز بازی خانگی را واگذار کردیم.

شریف تصریح کرد: در روز جمعه باخت دور رفت را با کسب پیروزی خارج از خانه جبران خواهیم کرد؛ البته تیم شیراز نسبت به نیم‌فصل اول خود را تقویت کرده و بازیکنان خوبی جذب این تیم شده اند؛ با‌وجوداین شناخت خوبی از این تیم داریم و به‌دنبال هشتمین پیروزی متوالی تیم هستیم.    وی درباره جذب بازیکن جدید نیز گفت: متأسفانه موفق به جذب بازیکن در نیم‌فصل نشدیم، با سه بازیکن مذاکره کردیم؛ ولی به دلایلی این موضوع قطعیت پیدا نکرد و شرایط بازیکنان نیز برای حضور در تیم متفاوت بود.

حساسیت بازی‌ها افزایش می‌یابد

شریف با اشاره به دیدارهای آینده تیمش گفت: پس از بازی مقابل شیراز روز چهارشنبه 27دی‌ماه میزبان استقلال ساری هستیم و بعد از آن باید مقابل تیم‌های صدرنشین پالایش نفت آبادان، دانشگاه آزاد و حفاری اهواز به رقابت بپردازیم و فاصله بین بازی‌ها کم است و امیدواریم با توجه به حساسیت بازی‌های پیش‌رو، بازیکن مصدومی نداشته باشیم.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان نقطه قوت تیمش را همدلی بازیکنان دانست و افزود: همه بازیکنان برای تیم با جان‌ودل بازی می‌کنند و همدلی و اتحاد خوبی وجود دارد. بالأخره اختلاف در هر تیمی به وجود می‌آید، اما در تیم مشکی‌پوشان همدلی در بین کادر فنی، بازیکنان و مدیریت نیز دیده می‌شود و قطعا اگر این روند ادامه داشته باشد، می‌توانیم به نتایج خوبی دست یابیم. باشگاه نیز تا‌به‌اینجای کار امکانات خوبی را در اختیار تیم گذاشته است و باید از مسئولان باشگاه بابت حمایت از تیم بانوان تشکر کرد و امیدواریم درخصوص پرداختی‌های بازیکنان نیز به قول‌وقرارها عمل شود. وی همچنین درباره اینکه آیا شانس قرارگرفتن در جایگاه سوم برای تیمش وجود دارد، گفت: روی کاغذ چنین‌شانسی داریم و ناامید نیستیم.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی