کد خبر : 79312
/ 10:47
شهردار مشهد مطرح کرد

استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای توسعه شهر

شهردار مشهد گفت: از ظرفیت‌های قانونی برای رشد و توسعه همه‌جانبه این کلان‌شهر بهره خواهیم گرفت و در این مسیر نیازمند همراهی مردم، مسئولان و به‌ویژه دستگاه قضایی هستیم.

استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای توسعه شهر

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی، قاسم تقی‌زاده خامسی در دیدار با رئیس کل دادگستری استان با تقدیر از مساعدت‌ها و حمایت‌های قانونی مجموعه قضایی، بر لزوم اجرای دقیق قوانین و ضوابط، در حوزه‌های تخصصی توسط مسئولان تأکید کرد و افزود: قانون‌مداری و پاسخگویی شعار ما و همکارانمان در مجموعه خدمت‌رسان شهری است و تلاش می‌کنیم، اقدامات صورت گرفته به‌ویژه در حوزه فعالیت‌های اقتصادی شفاف، روشن و قانونی باشد؛ چرا که هدف نهایی ما منفعت جامعه و مردم است. وی یکی از راهبردهای اصولی شهرداری مشهد را تلاش برای بهره‌گیری از تجربیات موفق جهانی در حوزه خدمت‌رسانی دانست و ادامه داد: در همین راستا به‌دنبال اعمال نظارت بر عملکردها و پیش‌گیری از هرگونه رفتار خلاف قانون هستیم.
شهردار مشهد ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر اظهار کرد: مسئولان باید به خواسته‌های بحق مردم پاسخ مناسب دهند و در جهت رفع مشکلات موجود تلاش کنند و از هر گونه سوء‌استفاده برخی افراد فرصت‌طلب و قانون‌شکن پیش‌گیری نمایند. رئیس کل دادگستری خراسان رضوی نیز در این دیدار با بیان این که از اقدامات قانونی و سرمایه‌گذاری‌های سالم اقتصادی حمایت می‌کنیم، گفت: تمامی تلاش خود را در جهت حفظ حقوق عامه و حمایت از منافع عمومی، در مقابل عده‌ای سودجو که قصد موج‌سواری بر احساسات پاک مردم را دارند به‌کار خواهیم بست و طبق قانون و در سایه تعامل و همراهی با سایر دستگاه‌های مسئول با بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهیم کرد.
حجت الاسلام علی مظفری شهرداری را یکی از مهم‌ترین نهادهایی دانست که می‌تواند نقش بسیار مؤثری در ارتقاء استانداردهای زندگی شهروندان داشته باشد. وی با اشاره به تعاملات مطلوب کنونی بین دو مجموعه اظهارکرد: در سایه این تعاملات می‌توان گام‌های مؤثری در جهت رفع مشکلات و بهبود شرایط عمومی شهروندان محترم برداشت. مجموعه خدمت‌رسان به شهر و مردم باید تقویت و حمایت شوند تا بتوانند شرایط یک زندگی آرام و امن و توأم با رفاه را برای مردم فراهم کنند. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی