کد خبر : 79323
/ 11:49
نشتی آب، راز یک جنایت را برملا کرد؛

قتل همسر و خودکشی در جنون شبانه

در پی نشتی آب شدید در یک واحد مسکونی، همسایه‌ها موضوع را به آتش‌نشانی و پلیس اطلاع دادند و با حضور مأموران، پرده از یک جنایت خانوادگی برداشته شد.

قتل همسر و خودکشی در جنون شبانه

ابوعطا-شهرآراآنلاین، بامداد پنجشنبه با اعلام کشف دو جسد در یک منزل مسکونی در شهرک رضویه مشهد، بلافاصله بازپرس قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای بررسی موضوع راهی محل شد.
با حضور قاضی کاظم میرزایی در محل مشخص شد که خانمی ٢۵ ساله درون رختخواب دراز کشیده و فوت کرده است. بررسی‌های اولیه نشان داد این فرد به علت خفگی جان باخته است. ادامه بررسی‌های بازپرس جنایی در این منزل که خون زیادی روی در و دیوارش به چشم می‌خورد، نشان داد که مردی جوان نیز در آشپزخانه افتاده و طبق معاینات اولیه این مرد متولد ١٣۶٩ نیز جان باخته است.
در بررسی علت مرگ این فرد از سوی قاضی میرزایی مشخص شد که او با تیغ ریش‌تراشی از نقاط مختلف بدن دچار جراحات سطحی شده و خون‌ریزی زیاد، مرگش را رقم زده است.
اولین فردی که در این پرونده مورد بازجویی قرار گرفت، یکی از همسایه‌های طبقه پایین این ساختمان دو‌طبقه بود که در خصوص مشاهداتش اظهار کرد: «از وقتی این زوج جوان به این خانه آمده بودند، لوله‌های آب آشپزخانه آن‌ها نشتی داشت و آب به طبقه پایین که ما در آن زندگی می‌کنیم، سرایت می‌کرد. چند بار این موضوع را به آن‌ها گوشزد کردیم اما بامداد پنجشنبه شدت این آب به حدی شد که به طبقه پاین شرّه می‌کرد؛ برای همین به در منزل آن‌ها رفتیم که در را باز نکردند؛ ناچار موضع را به آتش‌نشانی و پلیس اطلاع دادیم و با حضور مأموران و گشودن در آکاردئونی با اجساد این افراد مواجه شدیم و بعد معلوم شد که شیر آب ظرف‌شویی آشپزخانه باز مانده است.»
دیگر همسایه‌ها نیز از اختلافات شدید میان این زوج خبر دادند؛ به نحوی که آن‌ها هر شب با یکدیگر درگیر می‌شده‌اند. شب حادثه نیز این دعوا آغاز می‌شود و با قطع شدن ناگهانی صدای این خانم جوان، دعوا به یک‌باره تمام می‌شود؛ به‌طوری که یکی از همسایه‌ها به شوخی اعلام می‌کند: «خانمش را کشت.»
قتل همسر و خودزنی
با به دست آمدن این سرنخ‌های مهم، قاضی میرزایی با این فرضیه که احتمالا مرد جوان ابتدا همسرش را خفه کرده و سپس اقدام به خودزنی کرده است، بار دیگر صحنه را مورد بازبینی قرار داد.
بسته بودن در خانه از درون، سروصدای دعوای شبانه این زوج جوان و قطع شدن ناگهانی صدای خانم، ریختن خون مرد در تمام نقاط این منزل که حکایت از قدم زدن او پس از خودزنی با تیغ اصلاح داشت و در نهایت افتادنش درون آشپزخانه، همه حاکی از صحت این فرضیه بود و قاضی میرزایی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و نحوه آن دستور داد تا اجساد به پزشکی قانونی منتقل شوند. بررسی‌های دقیق قضایی برای مشخص شدن اصل ماجرای این جنایت خانوادگی همچنان ادامه دارد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظرات شما
رضا
17:19 0 0 پاســخ به ایــن نظــر

لحظه بروز جنایت : طغیان جنون۵۶۳- « کبر» یعنی کبر در قبال واقعیت، یعنی نفی و تکذیب و انکار آنچه که هست یعنی نبرد بر علیه هستی و خالق هستی و این یعنی کفر. و « مکر » یعنی تلاش برای مخفی داشتن این نبرد. و لذا مکر همواره سیمائی ملوس و چاپلوس دارد. پس مکر یعنی انکار در انکار. و این عرصه ظهور نسیان و جنون است. چیزی را دوست نداری ولی تظاهر میکنی که دوست داری. پس مکر در همه جا لباس عشق و ایثار بر تن دارد. و این لباس به ناگاه به طرز اجتناب ناپذیری به واسطه شاخهای غول تکبری که در خفا رشد کرده است دریده می شود و این همان لحظه بروز جنایت است. طغیان جنون! پس جنون و جنایت که محصول غایت تعشیق است چنان تعریف شد که هرگز قابل تحریف نباشد.استاد علی اکبر خانجانی

کتاب هستی بایستیدانلود کتاب از :

https://t.me/ensanchist/173

نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی