کد خبر : 79399
/ 08:40
شهرداردر نشست با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مطرح کرد؛

رونق واحدهای صنعتی برای شهرداری حائز اهمیت است

نشست مشترک شهردار مشهد و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با هدف گسترش همکاری‌های دو طرف برگزار شد.

رونق واحدهای صنعتی برای شهرداری حائز اهمیت است

به گزارش شهرآرا، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی ،مسعود مهدی زاده مقدم اظهار کرد: سعی و تلاش شهرک‌های صنعتی به عنوان یکی از حامیان صنعتگران این است که صاحبان صنایع بدون کوچک‌ترین دغدغه به کار خود ادامه بدهند و در همین راستا ازتمام مزیت و مشوق ها برای آن‌ها استفاده می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه ۴۴ درصد صنایع و ۴٠ درصد اشتغال استان در شهرک‌های صنعتی است، بیان‌کرد: افزایش سرمایه‌گذاری ها در نواحی صنعتی رضایت بخش بوده و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی، وضعیت اشتغال و رشد اقتصادی را در این بخش موجب شده و اکنون با دو هزارو ۴٨١ واحد صنعتی بهره برداری شده و اشتغال ٧۴ هزارو ۵٢٠ نفر و با سرمایه گذاری ٣٨ هزار و ۴٣٨ میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستقر هستند.
در ادامه این دیدارشهردار مشهد گفت: آمادگی همکاری لازم درراستای کمک به اصناف تولیدی برای فعالیت‌های صنعتی را داریم و هرجا لازم باشد کمک خواهیم کرد. قاسم تقی زاده خامسی افزود: همیشه رونق واحدهای صنفی، تولیدی و صنعتی برای شهرداری حائز اهمیت بوده و هست و برای سامان‌دهی آن‌ها موضوعات مختلف بررسی و رصد می‌شود.
شهردار مشهداظهارکرد: سیاست‌ها و حمایت ها برای صنوف مختلف باید دقیق صورت پذیرد تا حضور بیشتر بخش خصوصی و مشارکت آن‌ها را در حوزه‌های گوناگون داشته‌باشیم و با همسویی و هماهنگی میان همه دستگاه‌ها به بهترین نحو انجام شود.
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی