کد خبر : 79412
/ 11:04
پس از گذشت ۴ روز از وقوع یک واقعه شوم در شهرک رضویه رخ داد؛

خاک‌سپاری قربانیان جنایت سیاه

یک مرد مشهدی بامداد پنجشنبه پس از کشتن همسرش خودکشی کرده بود و پس از چند روز بررسی‌ پزشکی قانونی درباره مرگ این زوج جوان، روز گذشته، اجساد برای خاک‌سپاری به خانواده‌هایشان تحویل داده شد.

خاک‌سپاری قربانیان جنایت سیاه

ابوعطا- شهرآراآنلاین، بامداد چهارشنبه، با اعلام ساکنان یک مجتمع چهارواحدی در شهرک رضویه مبنی‌بر محبوسی یک زوج جوان درون منزلشان، آتش‌نشانی و پلیس پس از گشودن در آکاردئونی این منزل، با اجساد این زوج مواجه شدند.
با گزارش این موضوع به بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، قاضی میرزایی در محل حاضر شد و به بررسی موضوع پرداخت. بررسی‌های قضایی با توجه به شواهد نشان می‌داد که خانم جوان به علت انسداد راه تنفسی در واقع خفه شده است و از آنجا که کسی به این خانه وارد نشده بود، تمام شواهد قاضی میرزایی را متقاعد کرد که این مرد جوان پس از به قتل رساندن همسرش، با تیغ ریش‌تراش خودزنی کرده است و بر اثر قدم زدن در منزل، خون زیادی در نقاط مختلف منزل ریخته و همین امر موجب مرگ
او شده است.
به دستور مقام قضایی، بازجویی از همسایه‌ها آغاز شد و آن‌ها از اختلافات شدید خانوادگی میان این زوج خبر دادند، موضوعی که فرضیه قاضی میرزایی را قوت بخشید. پس از تکمیل جزئیات، بلافاصله اجساد روانه پزشکی قانونی شدند تا بررسی‌های پزشکی قانونی علت دقیق مرگ و نحوه آن را مشخص کند.
در حالی که مرد متوفی همچنان عامل این تراژدی تلخ معرفی می‌شود، تحقیقات قاضی میرزایی دراین‌باره آغاز شده است. روز گذشته، پس از گذشت چند روز از این واقعه شوم، با دستور قضایی، اجساد قربانیان این جنایت خانوادگی برای خاک‌سپاری به خانواده‌هایشان تحویل داده شد.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی