کد خبر : 79462
/ 13:37

رنگ های محبوب خریداران خودرو را بشناسید

تقریبا 60 درصد از 2.54 میلیون خودروی جدید بریتانیا که خرید آنها در سال 2017 به ثبت رسیده است، مشکی، خاکستری یا سفید هستند.

رنگ های محبوب خریداران خودرو را بشناسید

به گزارش شهرآرا آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، سفید رنگ محبوب مردمبسیاری از کشورهای جهان در انتخاب خودرو محسوب می‌شود. اما امسال ظاهرا برای بسیاری از مردم جهان ورق برگشته و مردم کشوری مانند بریتانیا در یک تغییر ذائقه جدی "مشکی" را ترجیح داده‌اند.

در سال 2017 بیش از نیم میلیون خریدار بریتانیایی خودروهای مشکی رنگ را انتخاب کرده‌اند و رنگ محبوب سفید با این انتخاب به جایگاه سوم جدول رنگ‌های محبوب خودرویی سقوط کرده است.


بیشتربخوانید:  گران ترین شاسی بلند‌های جهان + تصاویر


مشکی به رنگ محبوب خودروهای انگلیس تبدیل شده زیرا مردم از شستن مداوم خودروهای خود خسته‌اند

اما نگه‌داری و تمیز نگه‌داشتن یک خودروی سفید در زندگی کار سختی است و در زندگی پر مشغله امروزی در کشوری پر باران مانند انگلستان سخت‌تر نیز می‌شود. با این وجود در سال 2017 حدود 482099 دستگاه خودروی سفید در انگلستان به ثبت رسیده‌اند که 15 درصد بیش از میزان ثبت این خودروها در سال 2015 به نظر می‌رسند.

رنگ های محبوب  خریداران خودرو را بشناسید

تقریبا 60 درصد از 2.54 میلیون خودروی جدید بریتانیا که خرید آنها در سال 2017 به ثبت رسیده است، مشکی، خاکستری یا سفید هستند.

رنگ آبی تنها رنگ اصلی است که در میان 5 رنگ مورد علاقه مردم قرار گرفته است. در این لیست به دلیل محبوبیت رنگ نقره‌ای، رنگ اصلی قرمز نیز رده ششم سقوط کرده است.

سبز نیز که در سال 1996 یکی از 5 رنگ محبوب مردم محسوب می‌شد، در سال 2017 به رده هفتم جدول رنگ محبوب خودروها بازگشته و 1.1 درصد خوردوهای سبز در انگلستان به ثبت رسیده‌اند. این در حالیست که سبز تا سال 2002 در لیست رنگ‌های محبوب مردم انگلیس دیده نشد.

رنگ های محبوب  خریداران خودرو را بشناسید

0.8 درصد خودروهای خریداری شده در انگلستان – در سال 2017- نارنجی، 0.5 درصد برنزی و 0.4 درصد زرد هستند.

اما محبوبیت خودروهای طلایی رنگ نیز در این کشور به شدت در حال رشد است. در حال حاضر 0.2 درصد از کل خودروهای بازار انگلیس طلایی رنگ هستند و افزایش 19 درصدی تقاضا برای این خودروها پیش‌بینی می‌شود.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی