• خانه
  • ورزشی
  • درخواست برگزاری دیدار استقلال و پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع)
کد خبر : 79468
/ 14:33
رییس هیات فوتبال خراسان رضوی خبر داد

درخواست برگزاری دیدار استقلال و پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع)

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی از ارائه درخواست برگزاری دیدار پدیده و استقلال در ورزشگاه امام رضا (ع) به فرمانداری مشهد خبر داد.

درخواست برگزاری دیدار استقلال و پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع)

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، محمدمهدی برادران در خصوص احتمال برگزاری دیدار تیم‌های پدیده و استقلال در ورزشگاه امام رضا (ع) اظهار کرد: پیش از این با توجه به مسائل و محدودیت‌هایی که در خصوص ورزشگاه امام رضا (ع) وجود داشت، قرار بود که این دیدار در ورزشگاه ثامن برگزار شود اما با توجه به صحبت‌های اخیر فرماندار مشهد مبنی بر موافقت شورای تامین با برگزاری دیدار در ورزشگاه امام رضا (ع) درخواست خود را برای برگزاری دیدار پدیده و استقلال به فرمانداری ارائه می‌کنیم.

وی افزود: تربیت بدنی آستان قدس نیز نگاه مثبتی به برگزاری دیدارهای خانگی تیم‌های مشهدی در ورزشگاه امام رضا(ع) دارد، با توجه به توافق صورت‌گرفته میان تربیت‌بدنی آستان قدس و هیات فوتبال خراسان رضوی برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه امام رضا(ع) با باشگاه پدیده نیز به زودی صحبت‌های لازمه را خواهیم‌داشت و درخواست را همین امروز به فرمانداری ارائه می‌کنیم.

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی در خصوص اینکه آیا تربیت‌بدنی آستان قدس بر همان رقم 50 میلیونی که در گذشته اعلام کرده‌بود تاکید دارد، تصریح کرد: به هیچ‌وجه نگاه تربیت‌بدنی آستان قدس به این ورزشگاه بحث انتفاع و سودبردن نیست، بلکه بایستی شرایط به شکلی پیش رود که هزینه نگه‌داری از این ورزشگاه تامین شود.

برادران در خصوص انتقادات مطرح‌شده به مسئولان شهری و استانی در رابطه با حضور گسترده هواداران سرخابی‌های پایتخت در ورزشگاه‌های مشهد تصریح کرد: قانون 10 درصد جزئی از حق و حقوقات باشگاه میزبان است اما برخی از مسائل امنیتی نیز در این ماجرا دخیل است. در همین بازی با پرسپولیس ابتدا مقاومت کردیم اما در نهایت مجبور شدیم اجازه دهیم که در پشت نیمکت مشکی‌پوشان نیز هواداران پرسپولیس مستقر شوند زیرا بیش از 5 هزار هوادار بیرون از ورزشگاه منتظر حضور در استادیوم بودند.

وی افزود: قطعا علاوه بر مسئولان شهری و استانی نیاز است که از هواداران فوتبال مشهد نیز بخواهیم از تیم شهر خود حمایت کنند. در مصاف مشکی‌پوشان با پرسپولیس نیز اگر فشار هواداران تیم پایتخت در دقایق پایانی بازی نبود قطعا گلی وارد دروازه مشکی‌پوشان نمی‌شد. در کل زیبایی فوتبال به همین اتفاقات است اما امیدواریم در مصاف پدیده و استقلال دیگر شاهد رقم خوردن چنین اتفاقاتی نباشیم.  

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی