کد خبر : 79570
/ 18:39

مهاجری: دو پنالتی ما گرفته نشد

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: در روزی که تماشاگر آمده بود و حمایت‌مان کردند، بازیکنان ما بیدار شده و اتفاقات تلخ گذشته را فراموش کرده بودند.

مهاجری: دو پنالتی ما گرفته نشد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از تسنیم، رضا مهاجری بعد از بازی تیم‌های پدیده و استقلال که با نتیجه بدون گل به پایان رسید گفت: در این هفته سعی کردیم عِرق مشهدی بودن را تحمیل کنیم. خدا را شکر امروز ورزشگاه 50 به 50 بود و شرایط بازی مشکی‌پوشان و پرسپولیس نبود. امروز سعی کردیم جو غالب شود و از این بابت خوشحالیم.

وی افزود: استقلال در لحظاتی سوار بر بازی بود، اما با تعویض‌های‌مان به بازی برگشتیم. به غیر از ضربه پنالتی استقلال، دو پنالتی برای ما گرفته نشد. خدا را شکر پنالتی استقلال گل نشد. نمی‌خواهیم بحث داوری را باز کنیم، اما به غیر از ضربه پنالتی که با شجاعت دروازه‌بان‌مان همراه بود، باید سه گل به استقلال بیدار شده می‌زدیم. ما آمده بودیم بگوییم تیم نیم فصل اول هستیم. هر تیمی جای ما بود، زیر بار مشکلات‌مان خرد می‌شد. همه اعضای تیم از تدارکات، بازیکنان و مدیریت باشگاه بلند شدند و خواستیم همان تیم نیم فصل اول شویم.

سرمربی پدیده خراسان در خصوص کیفیت زمین چمن ورزشگاه ثامن مشهد گفت: این زمین پیروزی از زمین ما را گرفت. سه بار توپ از زیر پای بازیکنان ما پله شد. محمدرضا خلعتبری، محمد قاضی و معین عباسیان موقعیت‌های خوبی داشتند. استقلال هم در نیمه دوم تاکتیکش را عوض کرد و با فرستادن توپ به پشت محوطه می‌خواست به گل برسد. فوتبال ما مبتنی بر ارتباط بین خطوط است. بازیکنان ما نشان دادند مرد روزهای سخت هستند، آن هم در روزی که می‌‌توانستیم پیروز شویم.  امیدوار در ادامه راه هر دو تیم موفق باشند.

مهاجری همچنین در نشست خبری پس از بازی با استقلال گفت: خدا را شکر امروز حمایت خوبی از تیم شد و این حمایت‌ها غیرمنتظره بود. امروز از مشهدی بودن‌مان احساس غرور کردیم و بحث غالب هم تماشاگران حریف نبود. اگر دوستان زمان را نگه می‌داشتند، تماشاگران مشهدی 60 درصد استادیوم را در اختیار می‌گرفتند، در صورتی که 40 درصد جایگاه‌ها را به تماشاگران ما داده بودند.

وی ادامه داد: در روزی که تماشاگر آمده بود و حمایت‌مان کردند، بازیکنان ما بیدار شده و اتفاقات تلخ گذشته را فراموش کرده بودند. به رغم احترام برای تیم شایسته استقلال، می‌توانستیم برنده بازی ما باشیم. اگر یک مقدار داور برای ما مهربان بود، هندی که دقیقه یک اتفاق افتاد، می‌توانست پنالتی باشد یا توپی که پنالتی نبود با واکنش خوب گلرمان همراه بود و آبرو داری کرد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان خاطرنشان کرد: کیفیت چمن موقعیت گل‌ها را از ما گرفت. بازیکنان ما صاحب موقعیت شدند، ولی به خاطر خرابی زمین نتوانستند در زدن ضربات آخر تمرکز داشته باشند. این یک امتیاز درست است که با تساوی همراه بود، اما ارزش برد به لحاظ حمیت، غیرت بازیکنان و تماشاگران را داشت. فوتبال خراسان می‌تواند به خودش ببالد که امروز پیروز میدان بود.

مهاجری در رابطه با داوری اشکان خورشیدی تصریح کرد: در بحث داوری اجازه دهید ورود نکنم. هفته قبل هم از داوری لطمه خوردیم و پنالتی محرز ما گرفته نشد. تیمی باید ورود کند که توان جار و جنجال داشته باشد. ما توان آن را نداریم و اجازه دهید دیگران این کار را بکنند، ما تا مرز سکته می‌رویم و تحمل می‌کنیم.

وی در رابطه با عملکرد سعید جلالی دروازه‌بان پدیده عنوان کرد: ما می‌دانستیم چه آینده‌ای پیش روی جلالی قرار دارد. می‌دانستیم او آرام آرام تبدیل به گلر خوب می‌شود اما جلالی خیلی کار دارد تا گلر خوبی شود. این پتانسل را دارد و خدا را شکر مربی دروازه‌بان‌های‌مان مزد زحماتش را می‌‌گیرد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره حضورش در داخل زمین پس از پنالتی استقلال گفت: به من می‌گویند چرا به داخل زمین آمده‌ای. بازیکنان با هم درگیر شده بودند. قانون به منِ مربی اجازه نمی‌دهد وارد زمین شوم. شما نجات غریق نیستید، یک نفر هم در حال غرق شدن است، چون نجات غریق نیستید، نباید طرف را نجات دهید؟ اگر درگیری بین 4 نفر به 10 نفر تبدیل می‌شد و تماشاگران به داخل زمین می‌آمدند، چه اتفاق می‌افتاد؟ اگر محرومم کنند، به جان می‌خرم، چون بازیکنان را جدا کردم. کاری کردم تا بازیکنانم و تماشاگران محروم نشوند.

مهاجری در مورد تعویض‌هایش عنوان کرد: نوع بازی استقلال ما را مجبور به تعویض کرد. ما در تایمی توپ‌های سوم را به استقلال می‌دادیم. ما می‌توانستیم حسین مهربان را وارد زمین کردیم، اما وقتی توپ سوم را استقلال می‌گرفت، سالار افراسیابی را به زمین فرستادیم.

وی در مورد حضور تماشاگران پدیده در ورزشگاه تصریح کرد: اگر تعامل می‌کردند، شاید جو ورزشگاه 70 به 30 به سود ما می‌شد. به تیمم افتخار می‌کنم که شما به عنوان منتقد از تیم ما تعریف می‌کنید. اگر این حس را به تماشاگران انتقال می‌دهیم که بیایند و حمایت کنند، افتخار می‌کنم. رضا عنایتی هم هفته گذشته حق داشت که آن صحبت‌ها را مطرح کرد. ما نباید بگذاریم کار به جایی برسد که بازی آخر به این فکر کنیم که اگر ببریم در لیگ می‌مانیم یا نه. اگر جو هفته گذشته این بازی هم بود، شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد. حضور تماشاگران بازیکنان ما را تحریک می‌کند. حضور تماشاگران حس خوبی به من داد. امیدوارم در مسیری قدم برداریم تا بتوانیم تماشاگران را جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص حضور مربی کروات در کادر فنی پدیده گفت: ما 10 گزینه داشتیم و 45 روز در حال بررسی گزینه‌ها بودیم که به پانادیچ رسیدیم. باشگاه خیلی به من کمک کرد تا بتوانیم از مربی با تجربه‌ای چون پانادیچ استفاده کنیم. قرارداد او بسته شده و از فردا می‌توانیم از تجربیاتش استفاده کنیم.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی