کد خبر : 79773
/ 10:25
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تأکید کرد؛

رعایت اقتضائات مشهد درجشن‌های دهه فجر

نماینده ولی فقیه در خراسان‌رضوی گفت: در برگزاری جشن‌های دهه فجر، اعم از جشنواره فیلم و تئاتر، اقتضائات خاص مشهد مدنظر دست‌اندکاران قرار گیرد.

رعایت اقتضائات مشهد درجشن‌های دهه فجر

امیرعلی قاسمی‌مقدم- شهرآراآنلاین، آیت‌ا... سیداحمدعلم‌الهدی، روز گذشته در همایش رؤسای شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسئولان کمیته‌های ستاد دهه فجر که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد، به برگزاری جشنواره‌های فیلم و موسیقی در دهه فجر اشاره کرد و افزود: اجرای برخی جشنواره‌ها یا برنامه‌ها در مشهد باید با‌توجه‌به فضا و اقتضای خاص این شهر باشد. وی ادامه داد: به‌دلیل اقتضای خاص این شهر، شاید کیفیت برگزاری بعضی جشنواره‌های فیلم همانند کیفیتی که در تهران اجرا می‌شود، نباشد. در جشنواره‌های دهه فجر باید مراقب عناصر نفوذی دشمن باشیم که در این جشن‌ها و برنامه‌ها، برخی عناصر ضدانقلاب و غیرارزشی تحت عناوین هنری مطرح نشوند.
آیت‌ا... علم‌الهدی ادامه داد: دشمن می‌خواهد چهره‌های نفوذی خود را در جشن‌های انقلاب دخالت دهد؛ نمونه آن، چندی پیش، یک عنصر فتنه‌گر پناهنده در جشنواره تئاتر شرکت کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: هدف اصلی دشمن، این است که انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و در‌نتیجه اسلام را ناکارآمد نشان دهد و در این راستا برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای صورت داده است.وی با بیان اینکه امنیت و پیشرفت ایران اسلامی در مقایسه با کشورهای منطقه مثال‌زدنی است، افزود: باید در نشست‌ها و برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی، کارآمدی نظام را به رخ دشمنان کشید. حجت‌الاسلام سیدمحمد سلطانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، نیز در این همایش گفت: راهپیمایی ٢٢بهمن امسال در ١٠٠ نقطه استان برگزار می‌شود. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی