• خانه
  • خراسان رضوی
  • منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری اساس ماموریت‌های نیروی انتظامی
کد خبر : 79782
/ 11:55

منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری اساس ماموریت‌های نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی، ماموریت‌های خود را براساس منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری انجام می‌دهد و آنچه معیار و ارزش در کار پلیس اسلامی است توجه به مبانی دینی و توجه به رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا است.

منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری اساس ماموریت‌های نیروی انتظامی

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از تسنیم، سردار سرتیپ حسین اشتری صبح امروز در همایش سراسری روسای کلانتری‌ها و فرماندهان پاسگاهی خراسان رضوی با تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پاسدار اظهار داشت: خوشبختانه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در 5 ماهه گذشته اقدامات و عملکرد خوبی در راستای انجام وظایف و تکالیف خود و همچنین ارتقای احساس نظم و امنیت در این استان داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: پلیس باید در کار خود اقتدار داشته باشد و محور این اقتدار، رافت، مهربانی و کرامت است.

اشتری گفت: نیروی انتظامی، ماموریت‌های خود را براساس منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری انجام می‌دهد و آنچه معیار و ارزش در کار پلیس اسلامی است توجه به مبانی دینی و توجه به رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا است.

وی گفت: خدا را شاکریم در موقعیت و کسوتی هستیم که براساس مبانی دینی و شرعی و برگرفته از قانونی است که براساس مبانی دینی است و این مزیت و اعتبار مهمی برای سازمان نیروی انتظامی محسوب می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برقراری امنیت و آسایش و آرامش مردم که نتیجه کار پلیس است را بزرگترین افتخار نیروی انتظامی دانست و گفت: بالاترین خدمت را پلیس برای جامعه انجام می‌دهد و این توفیق بزرگی است.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی