• خانه
  • حوادث
  • کشف ۳۰۰بطری مشروبات الکلی خارجی و چک پول‌های تقلبی
کد خبر : 79800
/ 22:43

کشف ۳۰۰بطری مشروبات الکلی خارجی و چک پول‌های تقلبی

جانشین دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۰۰بطری مشروبات الکلی خارجی و چک پول‌های تقلبی از مخفیگاه یک متهم فراری در مشهد خبر داد.

کشف ۳۰۰بطری مشروبات الکلی خارجی و چک پول‌های تقلبی

به گزارش شهرآرا آنلاین، قاضی مهدی خدابخشی در این باره گفت: در پی اعلام اخباری از سوی منابع خبری دادسرا اطلاعاتی به دست آمد که نشان می‌داد یک متهم فراری در مشهد اقدام به تهیه و توزیع مشروبات الکلی می‌کند.

وی افزود: با به دست آمدن این اطلاعات دستور جلب این متهم صادر و تیمی از ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی مسئول رسیدگی به این پرونده شدند.

خدابخشی تصریح کرد: ماموران در مرحله اول این عملیات به مخفیگاه این متهم فراری واقع در بلوار لادن ۱۴مراجعه و در اقدامی غافلگیرانه در حالی که متهم زیر کوهی از لباس مخفی شده بود، وی را دستگیر نمودند.

جانشین دادسرای انقلاب مشهد ادامه داد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم چندین بطری مشروبات الکلی به همراه ۱۴عدد چک پول تقلبی ۵۰هزار تومانی را کشف و سپس راهی انبار وی واقع در بلوار وکیل آباد شدند که این محل نیز یک تعمیرگاه خودروهای سواری بود که به دلیل تخلف صنفی از چندی پیش پلمب شده بود که متهم اقدام به فک پلمب غیر قانونی و محل را به دپوی مشروبات الکلی تبدیل کرده بود.

وی تصریح کرد: تیم عملیاتی دادسرای انقلاب در بازرسی از محل دوم نیز ۳۰۰بطری انواع مشروبات الکلی خارجی و دو دستگاه موتور سنگین فاقد مجوز را کشف و ضبط نمودند. 

قاضی خدابخشی عنوان کرد: متهم این پرونده مجرم سابقه داری است که به دلیل فروش مشروبات الکلی تحت پیگرد قانونی بوده است و تحقیقات از او برای کشف دیگر جرائم احتمالی‌اش ادامه دارد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی